Meral Akşener Kütahya’dan Erdoğan’a seslendi milletin adamı sarayda olmaz!

Meral Akşener Kütahya’dan Erdoğan’a seslendi milletin adamı sarayda olmaz!

0
PAYLAŞ

İyi parti lideri Meral Akşener Kütahya’da vatandaşın derdini dinledi, bir çok esnafla konuşan öneri ve sikyaetlerini alan  Akşener ve ekibi, sorun yaşayan bir vatandaşın derdini dinlerken şok oldu.

Kendi imkanı ile iş bulan vatandaş akparti üyesi olmadığı için pandemi döneminde yasak olmasına rağmen işten atıldı, işten atılan kişi akparti il ve ilçe başkanıyla görüşmede yaşadığı sorunu anlattı, il ve ilçe başkanının Kendi üyeleri olmadığı için yardım edemeyeceklerini söyledi. 4 aydır işsiz olan vatandaşa Meral Akşener senin yaşadığın sorunu bizzat cumhurbaşkanına ileteceğim bu şekilde olmaz, kimse bu şekilde işten atılamaz dedi, Akşener sözlerine kardeşim yanlış olsada gel bize üye ol sana iş bulalım öyle yardımcı oluruz demeleri bile yanlış hadi kabul edelim ama sırf partine üye olmadığı için kendi imkanıyla iş bulan kişiyi işten atamazsın.

Birçok sorunu dinleyen Akşener Erdoğan’a eskiden milletin adamı olarak buralarda halkın derdini dinlerdin, şimdi bu halkı duymuyorsun sarayda milletin adamı olunmaz dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK