Künye » Baykuş Haber
Connect with us

Künye

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 25’inci maddesine göre:
“Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.”
Paylaşılan haberlerin ve yorumların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.

Haber şikayet ve önerileri için lütfen Google DMCA firmasına başvuru ‘da bulunun Baykuş Haber Dijital İçerikleri Google Tarafından Yayınlanır ve Mahkeme Kararı Olanlar Google Tarafından Kaldırılmaktadır. Bunun ile ilgili Hukuk firmalarına başvuru yaparak veya bizlere telefon yolu ile ulaşarak bilgi alabilir, isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Bu konuda baykushaber.com sizlere destek olacağını alınan Mahkeme kararlarını uygulayacağını unutmayınız.

Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak bilgi alma hakkına, şikayet ve önerilerinizi iletme hakkına sahipsiniz.

İMTİYAZ SAHİBİ / Muhammed

Tel: – iletişim formunu kullanın

Baykuş Haber 24/7 support in het Engels
/België
                                                   Tel: +90 532 691 elli sekiz yirmi bir
Fax: 
Pbx: 

Cep: 90 532 691 elli sekiz yirmi bir

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
K. E..
mail:baykusnewshaber@gmail.com

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors

gsm:

Şaban
mail:
gsm:


mail:-
gsm:


mail: –
gsm:

GECE EDİTÖRÜ / Night Editors
Ek
mail:-
gsm:

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor

mail: –

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
Skype adresinden ulaşabilirsiniz

HUKUK DANIŞMANI / Law Consultant

AV. Yüksel Alay
Amerikan yasalarına göre yürütülmektedir
GSM: –

BASIN BÜLTENLERİ
Bizlerle iletim formu üzerinden irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress – Baykuş Haber Dijital-Gazete

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Baykushaber sağlayıcı
Baykuşhaber  24/7 support in het Engels
/België

Abonesi Olduğumuz Ajanlar

Adres / Addresse
(Çalışma Saatleri: 08:00 – 18:00)

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Baykushaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

WARNING
baykushaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the baykushaber.com However, sometimes the baykushaber.com uses third parties to process your information. baykushaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the baykushaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the baykushaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the baykushaber.com and its services. When you use baykushaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the baykushaber.com cookies section of our full Privacy Policy.