Künye | Baykus Haber
Connect with us

Künye

Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 25’inci maddesine göre:
“Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmî makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.”
Paylaşılan haberlerin ve yorumların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.

Haber şikayet ve önerileri için lütfen Google DMCA firmasına başvuru ‘da bulunun Dijital Haber İçerikleri Google Tarafından Yayınlanır ve Mahkeme Kararı Olanlar Google Tarafından Kaldırılmaktadır. Bunun ile ilgili Hukuk firmalarına başvuru yaparak veya bizlere telefon yolu ile ulaşarak bilgi alabilir, isteklerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Bu konuda baykuş haber sizlere destek olacağını alınan Mahkeme kararlarını uygulayacağını unutmayınız.

Bizlere iletişim bölümünden ulaşarak bilgi alma hakkına, şikayet ve önerilerinizi iletme hakkına sahipsiniz.

İMTİYAZ SAHİBİ / Rayif Y.Y

Baykushaber
H2,P2 No:117 34779 Beylikdüzü/İstanbul
Tel: 
Fax: 
Pbx: 053269158 **

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
K. E..
mail: ersoy@baykushaber.com
gsm: +90 053269158 **

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
K. Ersoy
mail: muhammed@baykushaber.com
gsm: +9 053269158 **

K. Ersoy
mail: ersoy@baykushaber.com
gsm: +9053269158 **

Kerem K
mail: kerem@baykushaber.com
gsm: +9053269158 **

Kenan ADALI
mail: kenan@baykushaber.com
gsm: +90 53333354–

GECE EDİTÖRÜ / Night Editors
Soner S
mail: soner@baykushaber.com
gsm: +90 53241258–

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Necmi O
mail: necmi@baykushaber.com

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
reklam@baykushaber.com

HUKUK DANIŞMANI / Law Consultant
Av. Yüksel  ALAY
GSM: +90 54123687–

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
iletisim@baykushaber.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress – Baykuş

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
Baykushaber sağlayıcı
Baykuş No:1, 34394 Şişli/İstanbul

Abonesi Olduğumuz Ajanlar

Adres / Addresse
(Çalışma Saatleri: 08:00 – 18:00)

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

baykushaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

WARNING
baykushaber.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the baykushaber.com However, sometimes the baykushaber.com uses third parties to process your information. baykushaber.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the baykushaber.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the baykushaber.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the baykushaber.com and its services. When you use baykushaber.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the baykushaber.com cookies section of our full Privacy Policy.