Connect with us

SİYASET

İyi parti Grubu TBMM toplantısı Akşener Gündemi Değerlendirdi

İyi parti Grubu TBMM toplantısı Akşener Gündemi Değerlendirdi
TBMM Grubu toplantımızdayız. #CanlıYayın #Canlı

 

Meral Akşener gündeme dair konuşma gerçekleştirdi, bir çok kanal ise TBMM canlı yayını vermemesi sosyal Medya’da tepki çekti.

SİYASET

Engin Özkoç: Erdoğan’a Türkiye’yi mahkûm ettiğin 20 Trilyonluk faiz ödemesinden kurtar!

Engin Özkoç: Erdoğan’a Türkiye’yi mahkûm ettiğin 20 Trilyonluk faiz ödemesinden kurtar! Erdoğan’ı eleştirileri sert şekilde dile getiren Özkoç açıklamalarını şu şekilde sıraladı, sıkıştığın yerde reform açıklıyorsun, hukuku sağlayacak yerlere Fetöcüleri doldurdunuz, ucube sistemi kurdunuz, mafyaları nerelere getirdiniz!

18 yıldır yaptıklarınız belli

esnaf perişan

çiftçi perişan

iş insanı perişan

kadınlar öldürülüyor

çocuklar taciz ediliyor

bunlar hepsi risk altında,

Türkiye bir an önce kurdurmalıdır

Açlık ve yoksulluk sınırının altında olan insanlara hesap vereceksin.

Sen reform yapamazsın!

 

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

İletişim Başkanlığı’dan YİK Üyesi Bülent Arınç’ın için “af talebi skandal paylaşım! kriz çıktı!

İletişim Başkanlığı'dan YİK Üyesi Bülent Arınç'ın için "af talebi skandal paylaşım! kriz çıktı!

İletişim Başkanlığı’dan, YİK Üyesi Bülent Arınç’ın için “af talebi” açıklaması! Önce paylaşılan mesaj daha sonra düzeltirilerek verildi, Mesajın ardından sosyal medy’da gündem olan olayla ilgili Cumhurbaşkanı bir açıklama yapmazken, bu konunun ardından, Bülent Arınç ne diyeceği merak konusu oldu!

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) üyeliğinden istifa eden Bülent Arınç’ın istifasını duyuran Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı, “görevinden affını talep etmiş” tweetini “görevinden ayrılmayı talep etmiş” cümlesiyle değiştirerek yeniden paylaştı.

Katıldığı bir televizyon programında yaptığı açıklamalarla gündemi sarsan YİK Üyesi Bülent Arınç, sosyal medya hesabından açıklama ile kurul üyeliğinden ayrılma talebini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bildirdiğini ve onun da kabul ettiğini kaydetti.

İLETİŞİM BAŞKANLIĞI’NDAN “AF” TWEETİ

Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak‘ın istifasını ‘af talebi’ olarak açıklayan İletişim Başkanlığı, Bülent Arınç’ın istifasında önce aynı kelimeyi kullandı, ardından ‘istifa talebi’ olarak açıklamayı revize etti.

 

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

Ekrem İmamoğlu’nun icraatları AK parti ve MHP’de kriz çıkardı!

Ekrem İmamoğlu'nun icraatları AK parti ve MHP'de kriz çıkardı!

Göreve geldiği günden itibaren sayısız projelere imza atan İmamoğlu iktidar medyasının hedefinde olmaya devam ediyor, İmamoğlu’nu sürekli şikâyet ettiğini duyuran iktidar medyasının İmamoğlu’nun yaptığı projeleri görmezden gelmesi ve Deprem için projeleri görmezden gelmeye devam ediyor.

Metro

Kreş

Süt

Kurban

Deprem

İnşaat

Yoksuzluk

Akbil

Annelere bedava seyahat

İndirimli yolculuklar

Korona

 

Mücadelelini görmezden gelen projeler için görmezden gelmeye devam ediyor.

 

Korona sürecinde daha en fazla gayret gösteren İmamoğlu için iktidar medyasının imamoğlu için şikayet ediyor iddiası sonrası sosyal medya kullanıcıları ve halk iktidar medyasını eleştiriyor.

Ak parti ve MHP’de ise İmamoğlu’nun bu gayreti çalışması için doğru yaptığı işlerde var sürekli eleştirirsek daha fazla oy kazanıyor densede bazı vekillerin ise İmamoğlu’nu görevden alınmasını istediği ve yerine başka isimler gelmesini istiyor, imamoğlunu en çok eleştiren medya kurulşuşları işse Kanal İstanbul projesini destekleyen ve Araplar ile ortak işleri olan medya olması dikkat çekti

İmamoğlu’nu en fazla eleştiren gruplar ise

İhvan ekibine ait kişiler

Radikal İslamcılar

Fetöcü hesaplar

Pelikancı gruplar

olması ise gözlerden kaçmadı.

 

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler