Sedat Peker'den Süleyman Soylu hakkında yeni iddia Thodex Fatih Özer
Connect with us

EKONOMİ

Sedat Peker’den Süleyman Soylu hakkında yeni iddia Thodex soyguncusu Fatih Özer detayı!

Faruk Fatih Özer süleyman soylu

Sedat Peker’den Süleyman Soylu hakkında yeni iddia Thodex soyguncusu Fatih Özer detayı! Uzun zamandır yurt dışında olan Sedat Peker yeni iddiaları gündeme bomba gibi düştü.

Sedat Peker bir çok konuda olaylara değinirken, yakın zamanda milyonlarca kişiyi dolandırıp yurt dışına kaçan Thodex kurucusu dolandırıcı Fatih Özer özel konusuna değindir görüldü.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu henüz bu konulara cevap vermedi.

Milyonlar kişinin sanal para coin paralarını alıp yurt dışına kaçan dolandırıcı Fatih Özer’in nasıl kaçtığını açıklayacağı kırmızı bültenin nasıl çıkarılmaya çalışıldığını ve Arnavutluk’ta olan olaylara değineceği bilgisini vereceğini iddia etti.

Konuyla ilgili olarak bakanlığın açıklama yapması beklenirken milyonlarca kişinin ise mağdur olduğu bildirildi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında yeni iddialar öne sürdü.

Kamoyunun unuttuğu Thodex vurguncusu Fatih Özer üzerinden Soylu’ya yeni suçlamalar yönelten Peker, ”Paranın kaç lirasını aldınız onu da anlatacağım” ifadelerini kullandı.

Peker’in paylaşımları şöyle: 

”1- Lan kaşar sülü, thodex soyguncusu fatih özer’e Bir günde interpol kararı çıkardık ancak Arnavut polisi elinden kaçırmış hikayesini millete yutturdun. Ama ben doğrusunu herkese anlatacağım. Sen bilmiyor musun Arnavutlukta kuş uçsa benim haberim olur?

2- Lan süslü sülüman, mahalle arasındaki kavgalarda bile 10 kişi tutuklanıyor.Adam 2 milyar dolarla kaçmış,göstermelik birkaç tutuklama yaptınız.Senin oğlunun,benim televizyonlara çıkardığım yeğenin vasıtasıyla, şahısla irtibat kurup paranın kaç lirasını aldınız,onu da anlatacağım

3- Süslü sülüman, sana olan kızgınlığım senin hırsız olmandan dolayı değil. Zaten her yer hırsız dolu. Senin devletin namusunu lekelemenden dolayı.

4- Gücünün yettiği gariplere diyordun ya size devletin gücünü göstereceğim diye, ben de sizin kör olmuş gözlerinize Yüce ALLAH’ın gücünü göstereceğim. Sizi rezil edeceğim.

5- Akraban sadık soylu özel yerlerde beklettiği nakit paralarını yatla Yunanistan’a kaçırmak için planlar yapıyor ya, ondan da haberim var. Gerçi hangi polise şikayet edeceğim, sizi hangi polis kardeşimiz alacak? İpin ucu puştun elinde, onlar ne yapsın?

6- Buraya gönderilen devlet görevlisi kardeşlerim, lütfen siz bir süre olaya müdahil olmayın. süslü süleymanla derin mehmetin yakınlarının koordine ettiği kiralık katillerle ben bir yüzleşeyim, onları paket servis yapıp bunları bir rezil edeyim.

7- Gelecek olan kiralık katil mi devlet görevlisi mi bilmediğim için rahat hareket edemiyorum. Siz bir süre lütfen karışmayın. Lan sülü, Allah’ın tuttuğunu kimse azad edemez. Bizi Allah tutmuş, kim eder azad.”

Sedat Peker'den Süleyman Soylu hakkında yeni iddia Thodex soyguncusu Fatih Özer detayı!

Sedat Peker'den Süleyman Soylu hakkında yeni iddia Thodex soyguncusu Fatih Özer detayı!

Kaynak: krttv