Mansur Yavaş su 10 TL İnternet bedava projesini meclise sundu

Mansur Yavaş su 10 TL İnternet bedava projesini meclise sundu

0
PAYLAŞ

CHP’li belediye başkanı Mansur Yavaş projelerine devam ediyor suyun 10 TL sabit olmasını ve internetin bedava olmasını ve Ankara için bunları meclise sunan yavaş halktan geçer not aldı. Aklartinin ise duruma tepki gösterdiği ve Mansur Yavaş için pelikancı ve trollerin Mansur Yavaş PKK’ya para aktarmak için bunu yapıyor dediği görüldü. İsimsiz trollerle ilgili olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklama yapmış ve isimsiz hesaplarla trollerle devlet yonetilse desede, İbrahim Melih Gökçek, esenler belediye başkanı Teyfik Göksu trollerin paylaşımını hatta onları kullanıcılarına takip ettirmek istediği görüldü.

Mansur Yavaş akparti içinde eleştirilerde projeleri halka vermiş olduğu huzurdan dolayı birdahiki seçimde %80 oy almasına yetecek görünüyor.

İşte Mansur Yavaş projesini böyle duyurdu.

 

Değerli ailem, Hiçbir vatandaşımız başını yere eğsin istemiyoruz. Sosyal yardım alan ailelerimize ücretsiz internet çalışmalarımız devam ederken, su fiyatını aylık 10 tona kadar 10 TL’ de sabitleme planımızı da meclisimize sevk ettik. Daima yanınızda olacağız.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK