Meral Akşener: HDP'li Semra Güzel, Habur'da Atatürk'ün resmini indirenler, Oslo'ya bürokratları gönderenler için de fezleke hazırlansın » Baykuş Haber
Connect with us

SİYASET

Meral Akşener: HDP’li Semra Güzel, Habur’da Atatürk’ün resmini indirenler, Oslo’ya bürokratları gönderenler için de fezleke hazırlansın

Meral Akşener HDP'li Semra Güzel açıklaması

Meral Akşener: HDP’li Semra Güzel, Habur’da Atatürk’ün resmini indirenler, Oslo’ya bürokratları gönderenler için de fezleke hazırlansın dedi.

Ak parti ev MHP2nin hedefinde olan Muhalefet partileri, geçtiğimiz hafta HDP2li milliyet vekili Semra Güzel’in PKK ile dağda çekilmiş resimlerini paylaştı, resimlerin ise çözüm sürecinde çekildiği ve 2014 yılında resimlerin terör örgütü üyesinin telefonundan çıktığı ortaya çıktığı iddia edildi.

MERAL AKŞENER’İN HEDEFİNDE PKK VE PKK DESTEKÇİLERİ VAR!

Semra Özle için açıklama yapan Akşener biz o zamanda arkadaşlarımda karşıydık o gün bunlara bugünde karşıyız, fakat PKK’ya çanak tutanlar içinde fezleke hazırlansın, onlar içinde hazırlanacak, onlara megri, megri düzenler içinde fezleke hazırlanacak dedi.

gözler ise çözüm sürecinde PKK ve gruplara destek olup o gün Atatürk’ü hedef alanlara çevrildi!

Soru: HDP’li Güzel’in PKK ile fotoğrafı

Bildiğim kadarıyla Erdoğan’ın konuyla ilgili bilgisi yok. AKP yöneticilerinin ısrarla kimsenin konuşmadığıyla ilgili dedikleri çok tuhaf. Büyük ihtimalle Erdoğan’a gıcıklıklarını bizim üzerimizden çıkarıyorlar.

2011’de açılım, saçılım denilen sürece karşı çıkmış insanlarız. 2010 yılında bir Kürt öğrencimin aramasıyla meşhur çadırlarda Atatürk’ün ve Türk bayrağının çıkarıldığını ağlayarak bana bildirmişti. Çadır mahkemeleri ‘negri negri’ şarkılar. Lahmacun ısmarlanan peşmergeler. O lahmacunların parası milletin cebinden çıkmış.

PKK’yla masaya oturanların her birinin fezlekesinin gelmesi gerekiyor

Semra Güzel’in fezlekesi gelecek Meclis’e bu fezlekeye arkadaşlarımdan bildiğim ‘evet’ oyu verecek. Umarım rahatlamışlardır ama Şimdi o Türkiye bayrağını çıkarma emrini veren zatlar Habur’da Atatürk’ün resmini indirenler… OSLO’da ‘ben verdim talimatı’ demişti. PKK’yla masaya oturanların her birinin fezlekesinin gelmesi gerekiyor. Onlar getirmezse biz getireceğiz.

Türkiye bir hukuk devletiyle terörden yargılanmış İmralı’da cezasını çeken şahıs. Edirne’de mahkemede devam eden şahıs ve sayın Erdoğan ne olup bittiğini bilmekle görevli, ülkenin güvenliğinden sorumlu zat. Erdoğan diyor ki ‘ikisi arasındaki bir hesaplaşma’ diyebiliyor. Bu da bir fezleke konusudur.

Soru: Erdoğan karşıma aday çıkaramıyorlar dedi…

Çok merak ediyorlar da kendisinin de adaylığı belli değil. Millet İttifak’ın adayı 13. Cumhurbaşkanı olacak.

Soru: Nebati’nin ‘Haziran 2023’e enflasyonun tek haneli olacak’ açıklaması

TÜİK Başkanı ve Merkez Bankası Başkanı da değişecek. Malum yazlık kışlık bir durumu var oradakilerin. Nabati’nin gözlerindeki ışığa da bakacaklar. Ben kendisine ekonomiyi ve matematiği öğrenmesini tavsiye ediyorum”