Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan'a seslendi davaları geri çekme sen kimi af ediyorsun kimsin? » Baykuş Haber
Connect with us

SİYASET

Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan’a seslendi davaları geri çekme sen kimi af ediyorsun kimsin?

Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan'a seslendi davaları geri çekme sen kimi af ediyorsun kimsin?

Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan’a seslendi davaları geri çekme sen kimi af ediyorsun kimsin? CHP lideri önemli açıklamalarda bulundu, Kendisine dava açan Ak parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a çağrıda bulundu kendisine açtığı davaları geri çekme diyerek hodri meydan dedi

Kılıçdaroğlu açıklamaları şu şekilde yaptı.

Şahıs çıkmış, “Kılıçdaroğlu’nu affediyorum” söylemiyle, açtığı 17 davayı güya “Geri çekiyorum” mesajı vermiş. Şimdi bu algıcıbaşının algılarını bir kenara itip, gerçekleri öğrenmeniz zamanı.

2011’den bu güne kadar, Şahıs tarafından bana açılan dava sayısı 44’tür. Bu davalardan 21 tanesi nihai olarak sonuçlanmıştır. Diğer davaları devam etmektedir. Nihai sonuçlanan 21 davanın, 18 tanesi benim lehime, 3 dava da aleyhime sonuçlanmıştır.

Aleyhime sonuçlanan 3 davadan 2 tanesi AİHM’ye gitmiştir ve lehime sonuçlanmıştır. Şahıs Türk hukukunu tarumar ettiği için, dünyaya daha çok rezil olmamak adına, kalan davaları geriye çekmektedir.

Kendisine çağrımdır, sen kimsin de kimi affediyorsun! O davaları geri çekme, sonuna kadar götür. Her şeyiniz yalan, her şeyiniz algı…

Kemal Kılıçdaroğlu Erdoğan'a seslendi davaları geri çekme sen kimi af ediyorsun kimsin?