AKP'li Erdoğan, İYİ partinin projesini yaptı "Genç Kart" | SİYASET
DOLAR

$%

EURO

%

STERLİN

£%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

a

AKP’li Erdoğan, İYİ partinin projesini yaptı “Genç Kart”

AKP’li Erdoğan, İYİ partinin projesini yaptı “Genç Kart” Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın onayı ile genç kart uygulaması hayata geçecek.

Erdoğan ve Ak parti daha öncede Farklı partilerin projelerini hayata geçirmişti. Erdoğan’ın Belediye seçimlerine kadar bir kaç proje daha açıklaması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dünkü Kabine Toplantısı’nın ardından “Genç Kart” uygulamasını açıkladı. İYİ Parti Sözcüsü Kürşad Zorlu, konuya ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

GENÇ KART AÇIKLAMASI

Zorlu, Erdoğan’ın dünkü Kabine Toplantısı’nın ardından açıkladığı “Genç Kart” uygulamasının 31 Ağustos 2022 tarihinde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in katılımıyla açıklanan “Cumhuriyetimizin 100. Yılında İYİ EĞİTİM” başlıklı çalışmanın içerisinde yer alan bir alt proje olduğunu duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından duyurulan ‘Genç Kart’ uygulaması tamamıyla partimizin daha önce ilan ettiği bir projedir. Genç Kart projemiz 31 Ağustos 2022 tarihinde Genel Başkanımız sayın Meral Akşener’in katılımlarıyla açıklanan ‘Cumhuriyetimizin 100.Yılında İYİ EĞİTİM’ başlıklı çalışmamızın içerisinde yer alan bir alt projedir. Bu projemizin, gençlerimize katkı sağlayacak olmasından elbette memnuniyet duyuyoruz. Eğitim Politikaları Başkanlığımızca oluşturulan söz konusu çalışmamız https://iyiparti.org.tr/storage/img/content/xvol/iyi-egitim.pdf adresinde kapsamlı şekilde yer almaktadır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Sınırlar delik deşik kaçaklar bu sefer sahilden giriş yaptı! Ak parti ve MHP’den çıt çıkmadı!

HIZLI YORUM YAP