Connect with us

SAĞLIK

19 Haziran koronavirüs tablosu, Vaka ve ölü sayısı güncel son durum açıklandı !

19 Haziran koronavirüs tablosu, Vaka ve ölü sayısı güncel son durum açıklandı !

19 Haziran koronavirüs tablosu, Vaka ve ölü sayısı güncel son durum !

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 19 Haziran koronavirüs tablosu, Vaka, ölü sayısı güncel son durumu duyurdu.

Bakan koca açıklamasında şu ifadelere yer verdi :

Koca. ”İSTANBUL ve ANKARA, son bir haftanın en düşük vaka sayısı başarısını gösterdi. Ülke genelinde yeni vaka sayısı azalmaya devam ediyor. İyileşen vaka sayımız dün olduğu gibi bugün de yeni vaka sayısının üstünde. Tedbir, karşılıklı olursa sonuç veriyor.” dediResim

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAĞLIK

Erdoğan’ın 10 Milyon Doz Dediği Aşı 6,5 Milyon gelecek, Aşıda büyük skandal!

Erdoğan'ın 10 Milyon Doz Dediği Aşı 6,5 Milyon gelecek, Aşıda büyük skandal!

Erdoğan’ın 10 Milyon Doz Dediği Aşı 6,5 Milyon gelecek, Aşıda büyük skandal! Bir çok vatandaş ise tedirginliği artıran olay sonrası açıklama yapılmadı, daha önce 10 milyon olmasını bekliyoruz dediği aşı için, kesin olmayan bilgileri paylaşıyor Cumhurbaşkanı Koskoca ülke ne kadar geleceğini, anlaşmaları bilmez mi diyerek tepki göstermişti! Ak Troller ise aşının CHP ve IYI partili kişilere vurulmamasını önceliğin ise Ak parti seçmene vurulmasını istemiş ve diğer seçmenler zaten vatan haini aşılanmasın dedikleri görüldü sosyal medyada.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “İnaktif aşıların 10 milyon doz olan 2. sevkiyatının ilk bölümü (6.5 milyon doz) aşılar pazartesi sabahı ülkemizde olacak” dedi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ikinci parti CoronaVac aşısı için Çin’den onay alındığını ve 10 milyon doz aşının bu haftasonunda Türkiye’ye ulaşabileceğini söylemişti.

Haberi Okumaya Devam Et

SAĞLIK

Şu an aşılanacak grupta da olmayan kişilere Covid-19 aşısı yapıldı!

Şu an aşılanacak grupta da olmayan kişilere Covid-19 aşısı yapıldı!

Şu an aşılanacak grupta da olmayan kişilere Covid-19 aşısı yapıldı! Skandal açıklamaya henüz Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklama yapmaması ise kafalarda soru işareti bıraktı. Halk ise tedirgin..

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde sağlıkçı olmayan ve şu an aşılanacak grupta da olmayan kişilere Covid-19 aşısı yapıldığı bildirildi.

Haberi Okumaya Devam Et

SAĞLIK

Güncel koronavirüs verileri açıklandı 22.01.2021

Güncel koronavirüs verileri açıklandı 22.01.2021

Güncel koronavirüs verileri açıklandı 22.01.2021 149 kişi ölümü ile raporlara geçti, ölümlerin ise durmaması ise sonuçların durmaması ise kafalarda tetbirlerin artmasını gündeme getiriyor.

Türkiye’nin komşusu Irak ve Suriye’de sayılar 10 seviyelerinde olduğu görünüyor. İsrail ise 50-60 seviyelerinde günlük olarak.

Sağlık Bakanlığı, ’22 Ocak Türkiye Covid- 19 Hasta Tablosu’ verilerini paylaştı. Son 24 saatte yapılan 163 bin 342 testte, 5 bin 967 vaka ile 734 koronavirüs hastası tespit edildi. Bugün yaşamını yitiren 149 kişi ile toplam can kaybı 24 bin 789’a yükseldi.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler