En Hızlı Asus Telefonlar Hangileri? | Baykuş Haber
Connect with us

TEKNOLOJİ

En Hızlı Asus Telefonlar Hangileri?

En Hızlı Asus Telefonlar Hangileri?

Akıllı telefon satın almak isteyenlerin favorileri arasında Asus markası bulunuyor. Bunun sebebi ise kapasitelerinin 18 GB RAM’e kadar ulaşması! Bir başka deyişle, bu telefonların kapasitelerinin dizüstü bilgisayarlar ile yarıştığını söyleyebiliriz. Fiyat performans oranı bakımından beklentisinin çok üzerinde bir telefon satın almak isteyenlerin tercihleri belki de bu yüzden Asus oluyor. 

Hangi Asus Telefonlarını Satın Almalısınız?

Akıllı telefonların hem günlük hayatımız hem de iş hayatımız için hayati öneme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına özellikleri açısından en üst seviyede bulunan bir akıllı telefona sahip olmanız şart! Akıllı telefon pazarına baktığınızda birçok markanın harika modellere sahip olduğu göze çarpıyor. Bilgisayar modellerinden çok daha yüksek RAM’a sahip olan, 512 GB depolama alanı ile dikkat çeken, 10000mAh batarya kapasitesiyle performans konusunda herhangi bir sorun yaşatmayacak, 108 MP kamera çözünürlüğüne sahip oluşuyla en iyi fotoğraf ve videoları çekmenizi sağlayacak akıllı telefon modelleri bulunuyor. Bu noktada, siz de aşağıdaki Asus marka telefon modellerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

  • Asus ROG Phone 5 Ultimate: 18 GB bellek kapasitesi ile dikkatleri üzerine çekiyor. 6,78 inç ekran boyutunun yanı sıra 512 GB dahili depolama alanı ile rakiplerine kıyasla farkını ortaya koyuyor. 6000mAh batarya kapasitesi sayesinde performans konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Çift hatta sahip oluşunun yanı sıra hızlı şarj etme imkanı da sunuyor. 5G’nin var oluşuna ek olarak 4.5G desteği de bulunuyor.
  • Asus ROG Phone 3: 16 GB belleğiyle en iyi Asus telefonları arasında bulunuyor. 6,59 inç ekran boyutuna ek olarak 512 GB dahili depolama alanı ile dikkat çekiyor. 6000mAh batarya kapasitesinin varlığı sayesinde kullanıcılarına performans konusunda hiçbir sorun yaşatmayacak.
  • Asus ROG Phone II: 12 GB belleğinin yanı sıra 6,59 inç ekran boyutu, 256 GB dahili depolama alanı, 6000mAh batarya kapasitesi gibi harika özellikleri bulunuyor.
  • Asus ROG Phone 3 Strix Edition: 12 GB belleğin yanı sıra 6,59 inç ekran boyutu, 256 GB dahili depolama gibi özelliklere sahip bir telefon!