Süleyman Soylu buluruz caminin dibinde ezan dinletiriz !

Süleyman Soylu buluruz caminin dibinde ezan dinletiriz !

0
PAYLAŞ

SÜLEYMAN SOYLU BULURUZ CAMİNİN DİBİNDE EZANI DİNLETİRİZ !

 

İzmir’de geçtiğimiz günlerde bağzı ilçelerin camilerinin hoparlörlerinden kimliği belirsiz kişiler tarafından italyan marşı “Çav Bella” açılmış, bundan bir gün sonra’da Selda Bağcan’ın “Yuh Yuh” şarkısı açılmıştı.

Yaşanan bu şerefsizce olaylar sonrası İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatılmıştı. Konuya müdahil olan kişilerin yakalanması için de hızla müdahalede bulunan İçişleri Bakanlığı  çalışmaları başlamış ve çalışmaların titizlikle devam ettiği duyrulmuştu.

“BULURUZ CAMİNİN DİBİNDE EZANI DİNLETİRİZ”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, misafir olarak katıldığı bir programda yaşanan bu alçakca ve şerefsizce vuku bulan olay ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu alcakca yapılan saldırıya karşı, “Böyle bir ahlaksızlık beklenmez. Böyle bir inançsızlık beklenmez. Böyle bir dine karşıtlık beklenmez. Bu Ramazan ayında milletin bu konudaki düşüncelerine inaçlarına saldırı beklenmez.

Ama biz birçok şeyin hakkından geldik bunun da hakkından geliriz buluruz yani. Buluruz ona da caminin dibinde ezanı dinletiriz” ifadelerine yer verdi.

BİR CEVAP BIRAK