Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ak Parti teşkilatlarına 'seçim' hatırlatması | GÜNDEM
DOLAR

18,5033$% -0.15

EURO

18,1806% 0.78

STERLİN

20,5596£% 1.76

GRAM ALTIN

985,90%-0,15

ÇEYREK ALTIN

1.616,00%-0,91

a
  • Baykuş Haber
  • GÜNDEM
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ak Parti teşkilatlarına ‘seçim’ hatırlatması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ak Parti teşkilatlarına ‘seçim’ hatırlatması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ak Parti teşkilatlarına ‘seçim’ hatırlatması, Ak parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferansı üzerinden yapmış olduğu bayramlaşma ve açıklamalar ile teşkilatlara seslendi, yaptıklarını ve yapmadıklarınız yarın sandığa yansıyacak demesi gündem oldu.

Seçimlerin erken tarihe alınması gündemde olan sıcaklığını korurken, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın partisine seslenerek teşkilatına mesajlar verdiği konular dikkat çekti. Daha öncede halk ile konuşun ve ziyaret edin demesi ise seçimlerin erken tarihe alınmasını mesajı olarak adlandırılmıştı.

Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel başkanı Erdoğan, “Sizlerin planlı, bilinçli çalışmalarınızla 24 saatin üzerine 24 saat daha ekleyerek bu ağır sorumluluğun üstesinden geleceğinize inanıyorum. diye konuştu.

Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

“TÜRKİYE SALGININ PENÇESİNE DÜŞMÜŞ DEĞİL”

Salgın çeşitli ülkelerde yeni varyantlarla yükselişe geçse de Türkiye henüz bu tehdidin pençesine düşmüş değildir.

Bazı alanlarda yetişmiş iş gücü adeta karaborsaya düşmüş durumda.

Türkiye’nin potansiyelinden, büyüklüğünden habersiz tellalla sürekli tersini söylüyor. 2023 hedeflerine doğru kararlılıkla yürüyoruz.

Ülkemizde artık vesayeti diriltme hayalleri de ekonomi ve demokraside elde ettiğimiz kazanımları geriye götürme çabaları beyhudedir.

“ARTIK BİZİM İÇİN KUZEY-GÜNEY KIBRIS YOKTUR”

Kıbrıs’ta icra ettiğimiz program pek çok bakımdan önemliydi. Artık Kıbrıs Türklerinin uluslararası görüşmelerde masadaki tek talebi egemen devlet statülerinin tanınmasıdır. Bunun dışındaki tüm teklifler geçerliliğini yitirmiştir.

1963’ten itibaren Kıbrıs Türklerine katliam dahil her türlü haksızlığı yapan bunlardı. Türkiye’nin gösterdiği iyi niyete rağmen aleyhimize çalışan Rumlardı. Masadan kaçan Rumlardı.

Artık bizim için kuzey-güney Kıbrıs yoktur. Kıbrıs Türk Devleti’nin kısa zamanda geniş bir tanınırlığa kavuşması için her türlü gayreti göstereceğiz.

SEÇİM HATIRLATMASI

Türkiye’yi demokrasi ve kalkınma hakkından çıkarmak için uğraşanlar son viraja girdiklerinin farkındadır. Caddede, sokakta, evde her yerde biz olacağız. Vatandaşlarımızın sevinçli günlerinde de acılı günlerinde de yanlarında yer alacağız.

Yarın vatandaşlarımız sandıkta AK Partili olarak sizlerin yaptıklarını ya da yapmadıklarını sandığa yansıtacak. Sizlerin planlı, bilinçli çalışmalarınızla 24 saatin üzerine 24 saat daha ekleyerek b

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Ne 15 Temmuz’da nede Kıbrıs Barış Harekatının yıl dönümün ‘de CHP ve İyi partililer neden yoktu sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan?

HIZLI YORUM YAP