Paok maçı sonrası suçu Sergen hocaya atmayın!

Paok maçı sonrası suçu Sergen hocaya atmayın!

0
PAYLAŞ

Paok Beşiktaş maçı sonrası birçok yayıncı kuruluş da spor adamları konuştu, konuştukları başlıklar şunlar.

  • Yunanistan ile gerginiz bu maçı kazanmalı
  • Bu Yunan maçı normal maç değil, Beşiktaş’ın arkasında Türkiye var.

Bu iki başlık altında konuşuldu ve a spor kanalında adını dahi hiç anmayacağım bir yorumcu, nasıl yıkılır isyanı ediyor!

Cahil herif olduğu için arayıp yayına bağlanmadım, Beşiktaş’ın büyük sorunları var, ekonomisi çökmüş, Fikret orman bir enkazı bırakıp gitmiş, bu yönetim gelmiş birşeyleri toparlamak için çalışmak zorundalar, sergen hocanın elinde olan kadro yan,yana oynamamış oyuncularla dolu, maçın en iyisi kaleci ersin, bu maçta ersin olmasaydı, Beşiktaş en az iki gol daha yerdi.

Beşiktaş’ın kadrosu eksik, trasfer yapamıyor, forvet yok, kanat yok, defans yok. Lens defans oynuyor, fizik gücü iyi olduğu için hoca mecbur oynattı. Ne yapsın çıkıp kendimi oynasın. Oyuncular daha bir birini tanımıyor, akşamki maçta Beşiktaş basit hatalar yaptı, bunlar hata değil hatta ikram edildi.

Beşiktaş’ın acil olarak 2 defans, 2 ortasaha, 4 kanat özellikli oyuncu alıp forvete mutlaka yıldız bir golcü alıp işi bitirmeli. İkinci ligden alın ama kanat oyuncusu alın, defans alın yarın UEFA maçında zararı kimse önleyemez.

Elindeki malzeme buysa paok seni bir şekilde yener. Çok mu iyi oynadı paok hayır, Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynayamadı.

Umarım yönetim bir şekilde kaynak bulur. Yoksa Sergen Yalçın’ın işi çok zor.

Ersoy.k

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK