Fatih Terim’den futbolcularına görüntülü mesaj

Fatih Terim’den futbolcularına görüntülü mesaj

Koronavirüs salgını sonrasında testi pozitif çıkan ve sonrasında direk tedavisine başlanan Galatasaray'ın efsane teknikdirektörü Fatih Terim futbolcularına Whatsapp üzerinden görüntülü mesaj yolladı.

0
PAYLAŞ

Koronavirüs salgını sonrasında testi pozitif çıkan ve sonrasında direk tedavisine başlanan Galatasaray’ın efsane teknikdirektörü Fatih Terim futbolcularına Whatsapp üzerinden görüntülü mesaj yolladı.

Galatasaray’ın tecrübeli teknik direktörü Fatih Terim, koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden futbolcularına Whatsapp üzerinden video ile bir mesaj ulaştırdı.

Dört gündür tedavi gören Galatasaray’ın hocası Fatih Terim, sıcak mesajlara duyarsız kalmadı. Hastane odasında bir video çekip futbolculara ulaştırdı.

“ÇALIŞIN ZİNDE KALIN EVDE KALIN”

Hasta yatağında çektiği video ile futbolcularına mesaj gönderen Fatih Terim’in, “Merak etmeyin, ben iyiyim. Size verilen programı harfiyen uygulayın, zinde kalın. Sakın evden çıkmayın.” dediği öğrenildi.

Tüm takıma whatsapp üzerinden bir video gönderen tecrübeli hocanın, “Beni değil, kendinizi düşünün” dediği öğrenildi.

Başarılı hocanın ayrıca, “Çok yakında inşallah daha güçlü bir şekilde aranıza döneceğim” dediği de belirlendi.

Fatih Terim’in durumunun iyi olması futbolcuların da yüzünü güldürdü.

ÇOK İYİ HABERLER GELİYOR

Sadece öksürük şikayeti olduğu belirtilen 66 yaşındaki Terim’in ateşinin normal seviyede seyrettiği öğrenildi. Tecrübeli hocanın kısa süre içinde taburcu edilebileceği ifade ediliyor. Fatih Terim’in torunlarıyla sık sık telefonla görüntülü görüşme yaptığı ve bu şekilde moralini çok yüksek tuttuğu gelen bilgiler arasında.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK