Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu | Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia’yı öpücüklere boğdu

Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu

Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia’yı öpücüklere boğdu, magazin dünyasında Bodrum’da yaşanan aşklar ile gündemden düşmüyor, bir çok ünlünün tatil için tercih ettiği bodrum yine renkli görüntülere sahte oldu.

SUDA AŞKLARINI SERGİLEDİLER!

Şevval Sam’ın  oğlu olan Tarık Emir Tekin aşkı Sofia ile birlikte bodrumu tercih etti. Rol aldığı dizinin sezon finali ile birlikte Bodrum’da ikili soluğu aldı.

Yalıkavak’taki  plajda günlerini geçirmeyi tercih ediyorlar. Sıcak havanın tadını çıkaran ikili arkadaşları ile birlikte de vakit geçirmeyi ihmal etmedi. Suda romantik anlar yaşadılar. İkili zaman, zaman su içinde bir birlerine sarılarak vakit geçirdi, Tarık Emir Tekin sık, sık sevgilisini öptü.

SEVGİLİSİ İLE BİRLİKTE ANNESİNİ ZİYARET ETMİŞTİ

Öte yandan Tarık Emir Tekin, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Sofia ile birlikte annesi Şevval Sam’ı Cihangir’de ziyaret etmişti. Bu sırada açık bir otoparkta karavanı üzerinde çizim yapan Sam, kendisine sürpriz yapan oğlu ve onun sevgilisiyle ayaküstü sohbet etmişti.

“DEDİKODUSUNU YAPMAYALIM”

Oğlunun sevgilisi Sofia ile bir araya gelen Sam, “Gelininizle tanıştınız” yorumuna şu şekilde cevap vermişti:

‘Gelininiz’ demek için çok erken. Hayat nasıl akacak bilmiyorum. 6 yıl öncesinden tanıyorum Sofia’yı. Şimdi burada dedikodusunu yapmayalım. Evlilik için çok erken. Oğlum kariyerini yeni koruyor.

“EVLİLİĞİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Tarık Emir Tekin, evlilik sorularına, “Annemle tanışıyorlar, henüz 23 yaşındayım. Hiç düşünmüyorum” yanıtını vermişti.

Tekin, Sam’ın 1993–1999 arasında evli kaldığı Beşiktaşlı eski futbolcu Metin Tekin ile birlikteliğinden dünyaya gelmişti.

Kaynak: Haberturk

Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu Tarık Emir Tekin ile sevgilisinin Bodrum tatili Sofia'yı öpücüklere boğdu