Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum, estetik mağduru! Dudağını küçültmüştü! | Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum, estetik mağduru! Dudağını küçültmüştü!

Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum, estetik mağduru

Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum, estetik mağduru! Dudağını küçültmüştü! Ünlülerin estetik facialarına bir yenisi daha eklendi, Şarkıcı Lara2ın konuşmasına tanıklık eden kişilerin ve ekrana yansıyan görüntüler ile şok olan kişiler, gözlerine inanamadı..

Dudaklarının kalın olmasından şikayet eden Lara’ın

“Ne olur bana dua edin, dudağımla pipet bile tutamıyorum. demesi ve ne olur siz yaptırmayın kötüyse bile kalsın demesine hayranları çok üzüldü Lara’ın hali yürekleri burktu!

Lara: Dudağımla pipet bile tutamıyorum, estetik mağduru

Şarkıcının geçmiş dönemlerde sempatik hareketleri ve adam gibi adam katmer gibi şarkıları ile müzik piyasasında zirveye yerleşmişti. Bir çok kişi daha dolgun dudaklara sahip olmak isterken Lara’ın dolgun dudaklarını küçültmek istemesi şaşkınlık oluşturmuştu!

Geçmişe dönemle daha zayıf olan Lara’ın estetik değil zayıflamam demişti. Almanya’da geçirdiği trafik kazası sonrası göz kapağı estetikler yerleştirilmişti.

Kontrolden çıkan otomobil, önce hafif ticari araca, sonra da kaldırımda yürüyen 2 kişiye çarpmıştı. Savrulan otomobil yol kenarındaki içinde müşteri olmayan kafeye girmişti.

Kazada, otomobilin çarptığı iki kişinin şarkıcı Lara Keskin ve yeğeni Yiğit Hamit Atmaca olduğu belirlenmişti.

Devam et
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir