Feyza Aktan, Özcan Deniz Kavgası Kameralara yansıdı! » Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Feyza Aktan, Özcan Deniz Kavgası Kameralara yansıdı!

Feyza Aktan, Özcan Deniz Kavgası Kameralara yansıdı!

Feyza Aktan, Özcan Deniz Kavgası Kameralara yansıdı! İki ünlünün kavga ettiği görüntüler basına yansıdı, Kavga görüntüleri binlerce kez paylaştı, İki tarafta bir birbirinden şikayetçi olduğu iddia edildi.

Konuyla ilgili görüntülerden sonra sosyal medyada binlerce kişi olan görüntüleri gördükten sonra şok oldu. Feyza Aktan’nın Özcan Deniz’e vurduğu tişörtünü parçaladığı görüntülere yansıdı.

Sevenleri ise iki ünlünün bu görüntüleri sonrası sosyal medyada üzüldüğünü ve ikiliye yakışmadığını söyledi.

Şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz’in üç yaşındaki oğlu Kuzey’in velayetini almak için eski eşi Feyza Aktan’a açtığı velayet davası devam ediyor. Bugün görülen duruşmanın ardından eski eşler arasında geçtiğimiz mart ayında yaşanan kavganın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. “Çocuğa vurma” ve “Kameraların önünde neyin şovunu yapıyorsun?” sözleri dikkat çekti. Özcan Deniz, Feyza Aktan ile 8 Mart 2018 tarihinde evlenmişti. Bir çocuğu olan çift, anlaşamadıklarını belirterek, boşanmaya karar vermişti. Evliliklerini sonlandıran ikili, çocuklarının velayeti için ise davalık olmuştu. İstanbul Aile Mahkemesi’nde devam eden duruşmada taraflar bugün yine karşı karşıya geldi. Basına kapalı olarak gerçekleşen duruşma yaklaşık iki saat sürdü. Duruşma ardından magazin gündemine bomba gibi düşen görüntüler ortaya çıktı. İddiaya göre; Özcan Deniz, 15 Eylül günü oğlunun okula gitmediğini öğrenmesi üzere eski eşi Feyza Aktan’ın evine gitti.

Deniz’in eve gitmesinden bir süre sonra, ikili arasında tartışma yaşandı. Yaşanan olayın ardından Özcan Deniz, karakola giderek Feyza Aktan’dan şikayetçi oldu. İkilinin tartışma anları, sitenin güvenlik kamerasına yansıdı. Evin kapısının önünde yaşanan tartışmaya ilişkin görüntülerde; Feyza Aktan’ın, Özcan Deniz’e tokat atarak kıyafetini parçaladığı görülüyor.

Soruşturma dosyasına giren görüntülerde, Özcan Deniz’in “Çocuğun kıyafetini giydir, elimi cimcikleme” dediği, Feyza Aktan’ın ise “Bıktım senden, ne istiyorsun benden” diye bağırdığı duyuluyor. Görüntülerde; Özcan Deniz’in “Çocuğa vurma” diye bağırdığı, Feyza Aktan’ın ise “Kameraların önünde neyin şovunu yapıyorsun?” dediği duyuluyor. Öte yandan duruşmanın ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Özcan Deniz’in sert sözleri gündem oldu. Oğlu ile fotoğrafına uzunca bir not düşen şarkıcı, şu ifadeleri kullandı: “Sen evlatsın… Kişilik hakları olan bir bireysin. Kimsenin şöhret basamağı, deney tahtası, hırs ve çıkar kapısı ve en önemlisi ‘kredi kartı’ değilsin…” “Senin küçük bedeninin arkasına sığınıp bunları yapan herkes, kimliği ne olursa olsun bize akıttıkları her damla gözyaşımızın hesabını yargı karşısında verecekler canım oğlum. Bastığın toprağa, aldığın her nefese kurban olacak güçlü bir baban var senin.” Bugün görülen duruşmada ilk olarak Özcan Deniz’in kız kardeşi Sibel Semerci ile oturduğu sitenin elektrik teknisyeni Salih Yıldırım tanık olarak dinlendi. Deniz’in iki tanığının ardından Feyza Aktan’ın tanığı annesi Fatıma Damarcan dinlendi.

kaynak: Milliyet

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *