Connect with us

GÜNDEM

Yunanistan tutuştu S-400’leri hazmedemedi

İki yüzlülükte kendi alanında Nirvana’ya ulaşan Yunanistan S-300 savunma sistemi kullanırken Türkiye’nin s-400 hava savunma sistemini bir

S-300’lere sahip olan ve adalarda geçtiğimiz günlerde denemeler gerçekleştiren Yunanistan, Türkiye’ye S-400 tepkisi gösterdi. Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis, bir NATO ülkesinin Rus S-400 sistemlerini test edemeyeceğini savundu.

 

Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis’ten Türkiye’ye ilginç bir çıkış geldi. Daha önce de pek çok kez Türkiye’yi hedef alan Yunan Başbakan bu sefer de S-400’lerin test edilmesini eleştirdi.

 

Miçotakis, bir NATO ülkesinin Rus S-400 sistemlerini test edemeyeceğini savundu.

“TÜRKİYE BİRLİĞİ BOZDU”

 

Videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilen 66. NATO Parlamenterler Asamblesi Toplantısı’nda konuşan Miçotakis, Türkiye’nin adını vermeden bir NATO ülkesinin S-400sistemlerini test edemeyeceğini öne sürdü.

Miçotakis, “Müttefik ülkeler, cihatçı gruplarla işbirliği yapamaz. S-400’leri test edemez. Bu tür uygulamalar, NATO değerlerine zarar veriyor ve siyasi ve askeri kuruluş olarak NATO’nun dayanışmasına, birliğine ve etkinliğine darbe vuruyor. Bunlar, İttifak’ın hedeflerine ve savunma çıkarlarına da aykırı” ifadelerini kullandı.

Yunanistan Başbakanı, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’deki eylemlerinin NATO’nun birliğini bozduğunu da öne sürdü.

YUNANİSTAN’DAN S-300 HAMLESİ

Türkiye’nin S-400 kullanımı konusunda örnek verdiği Yunanistan bu çıkışları yapmış olsa da, geçtiğimiz aylarda adalar bölgesinde yaşanan gerilim sırasında S-300’leri test edeceğini savunarak bir takım deneme faaliyetleri gerçekleştirmişti.

Atina en son, Akdeniz’deki Girit Adası’nda konuşlu olan S-300’leri ABD yaptıkları ortak askeri tatbikatta denedi.Konuyla ilgili haber ve fotoğrafları Yunanistan Milli Savunma Bakanlığı tarafından sık sık askeri haberlerin duyurulduğu www.geetha.mil.gr haber sitesinde yayınlandı. Girit Adası’ndaki NATO’ya bağlı atış alanında test atışlarını gerçekleştiren Yunanistan’ın, sistemi modernize ederek S-400 sisteminin yeteneklerine yakın hale getirme planları üzerinde çalıştığı belirtildi

GÜNDEM

Selin Ciğerci’nin Tolga Polat ile görüntüleri ortaya çıktı evlilik bitiyor!

Selin Ciğerci’nin Tolga Polat ile görüntüleri ortaya çıktı evlilik bitiyor! Selin ciğercinin aşk fotoğrafları ve Aldatma görüntüleri ortaya çıkmaya başladı, bir süredir Kocası Gökhan tarafından aldatıldığı ortaya çıkan Selin ciğercinin Şimdiki kocası ile birlikte olduğu sırada Kerim can Durmaz’ın evinde aşk yaşadığı birlikte olduğu resimler ortaya çıktı.

Evlilik Bitme noktasına geldi!

Gökhan Çıra resimlerin yayınlanmasının ardından çok sinirlendiği ve bu ilişki artık bitmeli bu şekilde evlilik devam edemez dediği iddia edildi, Gökhan şanlının canının çok sıkkın olduğu söyleniyor, Selin Ciğerci ise sessizliğini henüz bozmadı. Resimleri ortaya çıkmasının ardından Selin Ciğerci uzun süre medyada görünmemek istediği belirtiliyor, kendisini eve kapattığı gelen diğer bilgiler arasında, sinir krizi geçirdi, göz yaşları sel oldu, kimsenin telefonunu açmadığı iddia ediliyor

 

Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi Melisa Emirbayer ile aldattığı iddia edilmişti… Şimdi de Selin Ciğerci’nin Tolga Polat ile görüntüleri ortaya çıktı

Selin Ciğerci Gökhan Çıra ilişkisinde peş peşe gelen aldatma haberleri magazin gündeminde bomba etkisi yaratmaya devam ediyor. Daha önce Gökhan Çıra’nın eşi Selin Ciğerci’yi Melisa Emirbayer ile aldatması şok etkisi yaratmıştı. Şimdi ise Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra’yı, Tolga Polat ile aldattığı iddia edilen fotoğraflar canlı yayında paylaşıldı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci’nin eşi Gökhan Çıra tarafından Melisa Emirbayer ile aldatmasının ortaya çıkmasının ardından yaşananlar dudak uçuklatırken şimdi ise başka bir iddia ortaya atıldı.

Günlerdir devam eden Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ve Melisa Emirbayer aşk üçgeninin ardından peş peşe gelen iddialar yok artık dedirtti.

Selin Ciğerci’nin Gökhan Çıra’yı aldattığı iddia edilen Tolga Polat, Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programında canlı yayında bağlandı ve şok eden açıklamalarda bulundu. Selin Ciğerci ile olan ilişkisini ve yaşadığı süreci anlatan Polat birlikte çekilen fotoğraflarını yayında paylaştı.

Tolga Polat açıklamaları şu şekilde;

“Selin’le bir süre ilişkimiz oldu. Hatta Gökhan, Selin ile konuştuğumuzu öğrenmiş geldi mekan bastı tehdit etti.

“KERİMCAN’IN EVİNDE BULUŞTUK!

“Gökhan yanında olmadığı zamanlarda görüntülü konuşuyorduk. Bir kaç kere görüştük. Kerimcan’ın evinde de buluştuk, dışarı da da görüştük.”

 

Tolga Polat’ın açıklamaları dinleyenleri şok ederken ikilinin ortaya çıkan samimi görüntüleri de ihaneti belgeledi.

İşte selin Ciğercinin Tolga Polat ile görüntüleri ( resimleri )

 

 

Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile görüntüleri ortaya çıktı evlilik bitiyor! ifşa

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Ak Partili Denizli Milletvekili Nilgün Ök 18 yıl önce araba var mıydı dedi, şaka gibi açıklama!

Ak Partili Denizli Milletvekili Nilgün Ök 18 yıl önce araba var mıydı dedi, şaka gibi açıklama! Ak partide bir skandal daha, 18 yıl önce araba varmıydı araba dedi goycuların diline düşen vekil sosyal medyadan ağır eleştiriler aldı.

Mecliste konuşmaya yapan onlarca vekil ise duyduklarına inanamadı işte AK partili Nilgün Ök için goygoycuların yaptığı paylaşımlar

TBMM’de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’nın bütçe görüşmelerinde CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül: “AKP’li sözcü arkadaşı dinleyince yani on sekiz yıl önce araba yoktu, uçak yoktu, tren yoktu, on sekiz yıldan beri telefon yoktu, yani on sekiz yıldan beri olmaya başladığını gördük” dedi. Bu sözler üzerine AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, ‘Araba Var Mıydı?’ sorusu Twitter’da #18yılönce etiketi ile TT oldu.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

7 yaşındaki kızı istismar edip başını taşla ezdiler iyi hal indirimi verildi! Adalet bakanı nerede!

7 yaşındaki kızı istismar edip başını taşla ezdiler iyi hal indirimi verildi! Adalet bakanı nerede!

Türkiye yaşanan taciz,tacevüz, olaylarının, çocuklara yapılan tecavüzlerin ve ölümler tartışıla dursun bir olay yürekleri dağladı, sosyal medya’da millet adalet bakanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi, bu çocuklar kimin çocuğu adalet nerede? Bu çocuklara sahip çıkamayan devlet nerede? Bu çocuklara iyi halden indirimi kim verdiriyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri henüz açıklama yapmazken Adalet bakanı Gül’de sessiz kaldığı görüldü!

Şanlıurfa Ceylanpınar’da 2012 yılında 7 yaşındaki Yağmur Özaydın’ı istismar edip başını taşla ezerek, öldürdüğü iddiasıyla yargılanan Yusuf Bayluğ, ‘iyi hal’ indirimiyle 35 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Yağmur Özaydın, iddiaya göre, 15 Kasım 2012 tarihinde Taşlıyaylak Mahallesi’nde kayboldu. Eve gelmeyen ve ailesinin ihbarı üzerine güvenlik güçleri tarafından aranan Özaydın, 2 gün sonra mısır tarlasında yarı çıplak halde, başı taşla ezilerek, öldürülmüş bulundu.

7 AY SONRA TAHLİYE 3 YIL SONRA BERAAT

Soruşturma başlatan güvenlik güçleri, cinayetin ardından mahalleden taşınan Yusuf Bayluğ ile kardeşi U.B.’yi, 2013 yılının Aralık ayında Bursa’da gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen 2 kardeş, ‘canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme’ ve ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçlarından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Ancak 2 kardeş, 7 ay sonra yargılandıkları duruşmada tahliye edildi.

Devam eden davada, 2016 yılında ise mahkeme heyeti, kardeşlerin delil yetersizliğinden beraatine karar verdi. Cinayete kurban giden çocuğun ailesinin avukatları, kararın usül ve yasaya aykırı olduğunu belirterek, bozulması için Yargıtay Ceza Dairesi’ne başvurdu.

YILLAR SONRA GELEN ADALETE İYİ HAL İNDİRİMİ

Yargıtay 1’inci Ceza Dairesi, verilen beraat kararının usule uygun olmadığını belirleyerek, bozdu. Bunun üzerine 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde yeniden görülen davanın bugünkü duruşmasında mahkeme heyeti, sanıklardan Yusuf Bayluğ’u ‘kasten öldürme’ suçundan 36 yıl, ‘çocuğun cinsel istismarı’ suçundan 12 yıl ve ‘kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma’ suçundan 12 yıl hapis cezasına çarptırdı.

60 yıl hapis cezası verilen Yusuf Bayluğ’un cezası, daha sonra ‘iyi hal’ indirimi uygulanarak, 35 yıla düşürülürken, diğer sanık U.B.’nin ise beraatine hükmedildi. Yağmur Özaydın’ın ailesinin avukatı iyi hal indirimine itiraz edeceklerini belirtti.

Kaynak: Yc

 

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler