Cübbeli Ahmet’den CHP’li Bekaroğlu’nun iddiasına tokat gibi cevap

Cübbeli Ahmet’den CHP’li Bekaroğlu’nun iddiasına tokat gibi cevap

0
PAYLAŞ

Cübbeli Ahmet’den CHP’li Bekaroğlu’nun iddiasına tokat gibi cevap

 

Cübbeli Ahmet Hoca, Bekaroğlu’nun “iki soru var” diyerek paylaştığı bilgilerin “Birinin attığı yalan habere” dayanarak ifade ederek “Bu araba bana ait değil 2018 yılında Antalya’da evinde misafir kaldığım Murat Yıldırım Beyefendiye ait ve bu fotoğraf 2 sene önce çekilmiş bir fotoğraf.” ifadelerini kullandı.

“BURADA İKİ YALAN VAR”

Cübbeli Ahmet Hoca’nın “burada iki yalan var!” diyerek verdiği cevap  şu şekilde;

1. Bu araba bana ait değil 2018 yılında Antalya’da evinde misafir kaldığım Murat Yıldırım Beyefendiye ait ve bu fotoğraf 2 sene önce çekilmiş bir fotoğraf.

2. Benim ifadeye lüks araçla gittiğim yazılmış ve fotoğraf konulmuş oysa ben henüz emniyete gitmedim. Giderken de kendime ait 240bin liralık bir minibüs ile gideceğim.

“HABERLERİN ASLI OLUP OLMADIĞINI MUTLAKA ARAŞTIRMALARI LAZIM”

Cübbeli Ahmet Hoca toplumda belli bir yerlere gelmiş  insanların haber kaynaklarını teyid etmesi gerektiğine dikkat çekerek “Dolayısıyla Milletvekilliği konumunda olan bu gibi kişilerin yorum yaparlarken dayanak gösterdikleri haberlerin aslı olup olmadığını mutlaka araştırmaları gerekmektedir. Yoksa halkı şaşırtırlar, yanlış bilgi vermiş olurlar, bu da kendi hanelerine iyi bir not olarak yazılmaz. Zira insanların güvenini yitirirler. Oysa biz onların güvenilir kişiler olarak kabul edilmelerini isteriz.” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK