Connect with us

GÜNDEM

AK partili Bulancak belediye başkanı Recep Yakar adam vurdu!

AK partili Bulancak belediye başkanı Recep yakar adam vurdu!

AK partili Bulancak belediye başkanı Recep yakar adam vurdu!

Bulancak AKP Belediye Başkanı Recep Yakar, Bulancak esnaflarından Armağan Kurt’u silahla yaraladı.
Edinilen bilgilere göre çay ocağı işleten Armağan Kurt ile Belediye Başkanı Recep Yakar arasında gündüz saatlerinde geçen tartışmanın devamında akşam saatlerinde Bld. Bşk. Recep Yakar kendi evinin önünde Armağan Kurt’u silahla yaraladı. İkili arasında çıkan tartışmanın nedeni Bld. Bşk. Recep Yakar artan covid19 vakalarını gerekçe göstererek Armağan Kurt’un dükkanı kapatmasını istemesi ve bunun üzerine Armağan Kurt’un da diğer dükkanları da aynı şekilde kapatırsanız ben de dükkanımı kapatırım demesiyle çıkan tartışmadan tarafların küfürleştiği ve tartışmanın hararetlendiği edinilen bilgiler arasında.
Recep Yakar’ın ifadesinde uyarı ateşi olarak 2 el ateş ettiğini belirttiği öğrenildi. Görgü tanıkları ise iki elden daha fazla ateş edildiğini iddia etti.

Recep Yakarın adı daha öncede kavga ve olaylara karışmış, Belediye başkanı görevden alınması Ankara’ya bomba gibi düştü, Reis Cumhurbaşkanı Erdoğan Recep Yakarı görevden alacağı iddia ediliyor.

Hastaneye kaldırılan kişinin durumu kritik! Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olay yerinden gelen görüntü.

recep yakar adam vurdu

GÜNDEM

Kılıçdaroğlu: Erdoğan’a Madem peygamber ocağı neden çocuklarını göndermedin askere?

Kılıçdaroğlu: Erdoğan'a Madem peygamber ocağı neden çocuklarını göndermedin askere?

CHP lideri Kemal Kılıcdaroğlu Erdoğanı eleştirmeye devam ediyor, kalkmış bana ordudan bahsediyor, sen şehitlere kelle diyen adamsın, fetö ile orduya kumpas kuran adamsın, sen kim ordu kim, madem peygamber ocağı neden çocuklarını askere göndermedin sen kim ordu kim? dedi.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan’a Allah’ın cahiline neyi anlatacaksın!

Kemal Kılıçdaroğlu: Erdoğan'a Allah'ın cahiline neyi anlatacaksın!

Kemal kılıçdaroğlunu hedef alan sözleri ile konuşma yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kemal Kılıçdaroğlu sert cevaplar verdi.

Lafa bakın paranın rengi yoktur, bir devletin onuru ve kimliği var, her şey paramı? Osmanlı nasıl battı, paranın rengi yoktur diyen zihniyetler yüzünden battı senin gibi! Sonra o alanlar geldi, her şeye el koydular bir devletin ekonomisine el koydular!

Erdoğan bunları bilir mi bilmez tarih bilmez!

 

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Ünlü Yıldız Seda Tosun bir zamanlar kedicikmiş görenler şok geçirdi

Ünlü Yıldız Seda Tosun bir zamanlar kedicikmiş görenler şok geçirdi

Ünlü Yıldız Seda Tosun bir zamanlar kedicikmiş görenler şok geçirdi, Adnan Oktar denen hocanın içeri atılmasından sonra yanında olan kızlar için kullanılan lakap olan kedicikler içinde ünlü bir Yıldız’da olduğu görüntülendi, o yıldız Seda Tosun’dan başkası değildi. Henüz bir  açıklama yapmayan seda Tosun konuyla ilgili konuşması bekleniyor.

Mucize filminde oynadıktan sonra ünlenen Seda Tosun’un yıllar önce Adnan Oktar’ın programına katıldığı ortaya çıktı.

Yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül‘ün ‘Mucize‘ filmiyle şöhrete kavuşan Seda Tosun‘un yıllar sonra ortaya çıkan görüntüleri şaşkınlık yarattı. Oyuncunun, “suç işlemek amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek” ve “birden fazla kişiyle birlikte ve silahla, cinsel saldırı” gibi onlarca suçtan 150 yıldan bin 365 yıla kadar hapsi talep edilen Adnan Oktar‘ın programına katıldığı ortaya çıktı.

Seda Tosun, müzisyen Eymen Adal ile nikah masasına oturmuştu

GÖZLER ÜNLÜ OYUNCUYA ÇEVRİLDİ

Görüntüler kısa sürede sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili ünlü oyuncunun herhangi bir açıklama yapıp yapmayacağı ise merak konusu oldu.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler