Connect with us

GÜNDEM

Ayda’yı kurtaran isimsiz kahramanların ‘Allahu Ekber’ sözleri rahatsız etti !

Ayda’yı kurtaran isimsiz kahramanların ‘Allahu Ekber’ sözleri rahatsız etti !

 

İzmir’de meydana gelen yıkıcı ve tüm ülkeyi üzen  depremin hemen ardından enkaz altından tam 91 saat sonra sağ olarak kurtarılarak çıkarılan Ayda bebeğin kurtarılma anında sevinç gözyaşlarına boğulan ve ‘Allahu Ekber’ diyerek mutluluklarını tüm Türkiye’ye haykıran kahraman kurtarma ekiplerine yönelik çok iğrenç bir saldırı gerçekleştirildi.

İzmir’de Rıza Bey apartmanı enkazının altında 91 saat boyunca hayatta tutunma mücadelesi veren ve bu sabah itibariyle Türkiye’yı göz yaşları ile sevince boğan 4 yaşındaki Ayda Gezgin tüm Türkiye’yi mutluluk gözyaşlarına boğmuşken örümcek kafalılar rahatsız oldu.

 

Deprem bölgesinde deprem olduğu andan itibarek canla başla hiç durmadan mücadele ederek bir canı kurtarabilmek için günlerdir uykusuz şekilde çalışan kurtarma ekipleri minik Ayda’nın kurtarılma anlarında gözyaşlarını tutamadı. O anlarda tüm Türkiye’de olduğu gibi kurtarma ekipleri de sevinç çığlıklarıyla ve ‘Allahu Ekber’ diyerek mutluluklarını yaşadı.

‘ALLAH’U EKBER’ RAHATSIZ ETTİ

Kahramanca mücadele ederek insanları yeniden hayata döndüren ekiplerin bu sevinci ise kimilerini rahatsız etti. Sözde gazeteci Zafer Arapkirli, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak ” 3 yaşındaki bebeği kurtarmışsınız, 91 saat sonra. Kulağının dibinde 15-20 tane adam avazı çıktığı kadar “Allahüekber” (İHH görevlileri) diye bağırıyor, çığlıklar, bağırışlar naralar, alkışlar, haykırışlar… Sedyeyi sen tutacaksın ben tutacağım kavgaları.” sözleriyle skandala imza attı. Arapkirli, böylesine acı günlerde yaşanan sevinci ve ‘Allah’u Ekber’ sözlerini hedef aldı.

 

İYİ Partili Muhammet Güllük isimli bir kişi ise, “Çıkarılan Ayda Bebeğin başında savaşa gidermiş gibi tekbir getiren bu tipler kim? Bu neyin kafası?” sözleriyle rahatsızlığını gün yüzüne vurdu.

İşte skandal paylaşımlardan bazıları:

GÜNDEM

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa edilen Nisa Bölükbaşı İnstagram hesabını kapattı

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa edilen Nisa Bölükbaşı İnstagram hesabını kapattı

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa edilen Nisa Bölükbaşı İnstagram hesabını kapattı, açıklama yapan Nisa şu yorumlarda bulundu!

En yakın arkadaşları öpüşme görüntülerini yayınladı!

Survivor’da tanıştıktan sonra sevgili olduğu Barış Murat Yağcı ile geçtiğimiz günlerde öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı’nın Exxen’de yer alacağı Survivor projesinden çıkarıldığı ileri sürüldü.

Survivor 2020’den elendikten sonra sürekli yan yana görüntülenen ve aşk dedikodularına “Kardeşiz” diyerek cevap veren Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı‘nın öpüşme görüntüleri ifşa oldu. Görüntüleriyle gündemden düşmeyen Nisa’nın işleri de kötüye gitmeye başladı.

İŞİNDEN OLDU

İddialara göre Exxen platformunda hazırlanacak sürpriz Survivor projesinde kadroda ismi geçen Nisa Bölükbaşı kadrodan çıkarıldı. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Bölükbaşı, önceki gün Instagram hesabını kapattı. Bugün Instagram hesabını açarak video paylaşan Bölükbaşı, “Hesabımı çalmaya çalıştılar ben de ondan kapattım. Şimdi her şey kontrol altında” dedi.

Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa edilen Nisa Bölükbaşı İnstagram hesabını kapattı

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı iddia edildi

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı iddia edildi

Yasak Elma dizisinde şok ayrılık! Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı iddia edildi, rekor bir izleyici kitlesi olan dizide ayrılık kafalarda soru işareti bıraktı! Oyuncunun neden ayrılacağı ise merak konusu olmaya devam ediyor!

 

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma ile ilgili bir ayrılık iddiası daha ortaya atıldı. “Şahika” karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin 90. bölümde diziden ayrılacağı öne sürüldü.

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın yeni bölümlerinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yasak Elma’nın başrol oyuncusu Talat Bulut, kadroya daha sonra katılan Barış Kılıç, Buse Buçe Kahraman, Gökhan Alkan‘ın ardından Ender ile Kaya’nın oğlu Yiğit’e hayat veren Doğaç Yıldız diziden ayrıldı.

Bu ayrılıkların ardından dizide Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade hakkında iddialar gündeme geldi.

RESMİ BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin 90. bölümde diziden ayrılacağına yönelik iddialar sosyal medyada gündeme geldi. Ancak konu hakkında herhangi resmi bir açıklama yapılmadı.

YASAK ELMA 87. SON BÖLÜM ÖZETİ

Feride, Yıldız’ı ilk gördüğü andan itibaren sevmemiştir ve oğlunu bu konuda doldurur. Çağatay’ın ciddi bir ilişki istememesi Yıldız’ın geri adım atmasına sebep olur.

Halit’in vefatından sonra herkes dağılmıştır. Yıldız istediklerini alamamanın derdine düşmüşken, Ender ve Şahika şirketteki yeni oluşuma ayak uydurmaya çalışırlar. Hasan Ali Kuyucu, Argun Holding’in yeni ortağıdır ve ne yazık ki, geldiği yerin karışıklığından haberi yoktur. Yıldız ise hayal ettiği sakin ve düzenli hayatı yeni tanıştığı Çağatay’da bulacağını sanır.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisi ile sosyal medyayı salladı Ermişlerle konuşuyor!

Burcu Biricik Kırmızı Oda dizisi ile sosyal medyayı salladı, Sosyal medyada kendisine bir çok yorum yapıldı, ermişlerle konuşuyor! Görewnleri kendisine hayran bıraktı!

 

Kırmızı Oda dizisine dahil olan Burcu Biricik, oyunculuk performansıyla izleyicilerden tam not aldı

Kırmızı Oda dizisinin kadrosuna dahil olan Burcu Biricik, hayat verdiği Boncuk karakteriyle Twitter’da gündem oldu. Eşinin sevgisizliğinden dolayı halüsinasyonlar görmeye başlayan Burcu’nun ermişlerle konuştuğu anlar izleyicileri ekrana kilitledi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi dün akşam 14. bölümüyle ekrana geldi. Banu Kiremitçi Bozkurt‘un senaryosunu kaleme aldığı Binnur Kaya‘nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisine Sevinç Erbulak ev Burcu Biricik dahil oldu.

ERMİŞLERLE KONUŞAN KADINI CANLANDIRIYOR

Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakteri halüsinasyonlar gören bir kişi olarak Doktor Hanım’ın yeni danışanı oldu. Boncuk’un (Burcu Biricik) halüsinasyonları esnasında ermişlerle konuştuğunu iddia ederek gerçekle giderek bağını koparması sonucu eşi Sadık (Onur Bilge) çareyi Doktor Hanım’da aradı. Ermişlerin kendisini ziyaret ettiğini, onlarla konuştuğunu söyleyen Boncuk’un hikayesi son bölüme damga vurdu.

OYUNCULUĞUYLA TAM NOT ALDI

Öte yandan Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik, oyunculuk performansıyla Twitter‘da gündem oldu. Oyuncu için “Muazzam bir oyunculuk”, “Muhteşem canlandırmışsın” ve “Tek kelimeyle harikaydın” gibi yorumlar yapıldı.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler