Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı Ermenistan şok oldu!

Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı Ermenistan şok oldu!

0
PAYLAŞ
Ermeni kadın Azerbaycan askerlerini böyle karşıladı Ermenistan şok oldu!
Ermenistan’ın işgali Azerbaycan’da sürerken bir gelişme her şeyi anlatmaya yetiyor, yaşlı kadının Azerbaycan askerini karşılaması ise Ermenistan’da şok etkisi yarattı!
Azerbaycan askerlerinin bir köye girdiği an kameralara yansıdı. Kameralara yansıyan görüntüler yaşlı Ermeni bir kadın Azerbaycan askerlerini “Evinize hoş geldiniz” diyerek karşıladı.

Habertürk’ten Çetiner Çetin’in haberine göre, Ermenistan tarafından işgal edilen Azerbaycan toprakları, Azerbaycan ordusu tarafından alınmaya devam ediyor. Azerbaycan ordusu tarafından 1 kent, 1 kasaba ve 26 köy düzenlenen harekatla Azerbaycan’a kavuştu. Bu sabah saatlerinde Şükürbeyli köyünde de Azerbaycan bayrağı dalgalandı.

ERMENİ GÜÇLERİNDEN ALINAN KÖYE GİRDİLER

Ermenilerden geri alınan topraklarda yaşlı Ermeni bir kadın ile Azerbaycan askeri arasında yaşanan diyalog, gerçekleşen harekatın haklılığını bir kez daha ortaya koydu. Azerbaycan televizyonunda da yayınlanan anekdotta, Azerbaycan askerlerinin Ermeni güçlerinden alınan bir köye girdiği kameraya yansıdı.

BİZ AZERBAYCAN ASKERLERİYİZ

Görüntüde, yaşlı Ermeni kadınla Azerbaycan askeri arasında gelişen diyalogda yer aldı. Evinin kapısında bekleyen kadın, “Askerler” dedi. Azerbaycan askeri bunun üzerine, “Biz Azerbaycan askerleriyiz. Sağlığın yerinde mi? Köyde kimse kaldı mı?” diye yaşlı kadının halini durumunu sordu.

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZ

Ermeni kadın bunun üzerine, “Ben varım bir kaç ev daha var” dedi. Askerler sorularına, “Ne iş yapıyorsun ailen nerede? diye devam etti. Ermeni kadın, “Ailem Ermenistan da… Ben burada satıcıyım küçük bir dükkanım var. Yalnızım” dedi. Azerbaycan askerlerinin, “Biz buradayız” sözüne ise yaşlı Ermeni kadın, “Evinize hoş geldiniz” diyerek nokta koydu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK