Ümit Aslan Ceren Hindistan'a şiddet uyguladı iddiası! | Baykus Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Ümit Aslan Ceren Hindistan’a şiddet uyguladı iddiası!

Ümit Aslan Ceren Hindistan'a şiddet uyguladı iddiası!

Ceren Hindistan ile Ümit Aslan arasındaki sular durulmuyor. Hindistan, kendisi için koruma ve konuşmama kararı aldıran eski sevgilisi Ümit Aslan hakkında yine sert açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, “Açıklamaya devam edersem sokağa adım atamazsın” dedi

Ceren Hindistan, 2018 yılında kızı Arya’nın babası Ümit Aslan ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Hindistan’ın, “Çok büyük açıklamalar yapacağım. Az daha sabır… Bütün açılan davaları kazandım. Son bir davamız kaldı. Onu da alacağız, zaten hiç korkumuz olmadı. Sonra açıklayacaklarıma şok olacaksınız” sözleri kafalarda soru işareti bırakmıştı.ŞİDDET İDDİASI

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamileyken Aslan’dan şiddet gördüğünü öne süren ünlü oyuncu, kemerle dövüldüğünü söyledi.Hindistan, “Hamileyim diye evimi kapatıp, beni Antalya’ya götürdü. Hesabımdaki 80 bin lirayı kendi hesabına aktardı. Sonra aldatmalar başladı. Her gördüğüm mesajda dayak yedim. Müstehcen video izlerken yakaladığımda, ‘Ne yapıyorsun?’ dedim diye kemerle dayak yedim. Gecelikle koşup, çıktım binadan. 7 aylık hamileydim. 6 yaşına kadar çocuğumun cebine iki defa oyuncak parası koydu, o kadar.” ifadelerini kullandı.

KORUMA KARARI ALDIRDI

Ümit Aslan ise çıkan iddiaların ardından, “Konuyla ilgili muhatap olmak istemiyorum. Reklam çabaları… Zaten koruma ve yayın yasağı kararını aldırıyorum.” dedi.

Hindistan, Aslan’ın açıklamasından sonra sert sözlerini sürdürdü:Erkek diye ortada gezen bir müsveddenin bana karşı koruma kararı çıkarmasına saatlerdir kahkaha atıyorum. Yavrum bu kadar mı korktun benden Aslan parçası… Daha bir şey açıklamadım. Asıl açıklamaya başlarsam sokağa adım atamazsın, biliyorsun. Aslan olmuş kedicik. Neyse bir ay süreyle korun bakalım… Şunu da söyleyeyim; mayın basana kadar sessizdir. Damarıma basmaya devam edersen asıl o zaman miyavlatırım. Şirket hesabından da sürekli sayfamda geziyorsun… Azıcık git soluklan, bir su iç, bir yemek ye. Merak etme senin gibi yazıp geri vites yapıp silmiyorum. Kalıyor sayfamda, istediğin zaman girip görürsün. Elimde tarihiyle dayak yediğim fotoğraflardan tutun da sığındığım otel sahiplerinin şahitlik beyanlarına kadar her şey elimizde var. Ben var sayımlarla değil belgelerle hareket ederim.

“FAKİRİ NE YAPAYIM?”Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hindistan, açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

“Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun yoksa öyle mi denk geliyor?” sorusuna, “Fakiri ne yapayım?” yanıtını veren Hindistan, uzun süre konuşulmuştu.

“İKİ DADI, AŞÇI VE ŞOFÖR”

Oyuncu ardından da, “Sevgilim çocuk istiyor. Ben de bebek mıncıklamayı özledim ama şu an düşünmüyorum. Çünkü kızımı tek başıma büyüttüm ve büyük zorluk çektim. İki dadı, aşçı, şoför tutmazsa doğurmam” sözleriyle tepki çekmişti.

‘KIZINI TEDAVİ ETTİRMİYOR’ İDDİASIÜmit Aslan’dan şiddet gördüğü gerekçesiyle ayrılan Hindistan hakkında, İstanbul’daki özel bir hastanenin yönetimi, “Kanser hastası kızını tedavi ettirmiyor. Kemoterapiyi reddediyor” iddiasıyla İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurmuş, Hindistan’ın 2.5 yaşındaki kızı Arya hakkında koruma kararı verilmesini istemişti.

Hastane yetkilileri dava dilekçelerinde küçük kızın tedavi edilmesini de talep etmişti.

Hindistan da Instagram hesabından, “Hastanenin eksikleri vardı, oradan elimizden kötü delillerle çıktık. Kuyruk acıları var” şeklinde paylaşımlarda bulunmuştu.

Ceren Hindistan’ın adı daha önce Mustafa Sandal ile aşk dedikodularına karışmıştı.

Kaynak: haberturk