Irmak Atuk Güneş geçmişini 'sildiriyor'! » Baykuş Haber
DOLAR

18,5033$% -0.15

EURO

18,1806% 0.78

STERLİN

20,5596£% 1.76

GRAM ALTIN

985,90%-0,15

ÇEYREK ALTIN

1.616,00%-0,91

a

Irmak Atuk Güneş geçmişini ‘sildiriyor’!

Irmak Atuk Güneş geçmişini ‘sildiriyor’! 2002 Best Model of Turkey & Best Model of the World ikinciliği yaşayan ünlü Model’in geçmişini sildirmek için hukuksal olarak destek aldığı ve verilen karar ile kendisi hakkında yapılan haber ve biyografilerin sildirmek için müracaat ettiği, bildirim yapıldıktan sonra ise ilgili içerikleri kaldırmayanlara dava açılacağı bildirildi.

Magazin dünyasında ise bu durumun nasıl karşılanacağı ise merak ediliyor!

Clean Sheet hukuk firması ile ortak iş yapan Irmak Atuk için hukuk firmasının arandığı fakat telefonlara 2 gündür cevap verilmediği belgelendi..

 

Clean Sheet olarak Sayın Irmak Atuk’ a online itibar konusunda hizmet vermekteyiz. Yöneticisi olduğunuz internet sitesinin

**

sayfasında yayınlamakta olan içerik doğru bilgi içermemektedir. Demirören Haber Ajansı’ndan alıntı yaptığınız içerik kendi sayfalarından kaldırılmıştır. Yukarıdaki içerikle ilgili olarak alınmış mahkeme kararını ekte inceleyebilirsiniz.

Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi ve içeriği yayından kaldırmanızı rica ederiz. 

Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

İfadeleri kullanıldı

Irmak Güneş Atuk

 

Haberi kaldırmayana dava!
Firma,Irmak Güneş’ın özel hayatıyla ilgili geçmişte çıkan haberlerle ilgili olarak internet siteleriyle iletişime geçerek haberleri kaldırmalarını rica ediyor. Firmanın hukuk departmanı haberin yayından kaldırılmaması durumunda dava da açıyor.
Firmanın ‘online itibar’ diyerek kastettiği, bir kişinin ya da firmanın geçmişte hakkında çıkan ve bugün yaşamını olumsuz etkilediğini iddia ettiği haber ile yorumlar. Clean Sheet firması kendi çalışma alanını “İnternet ortamında eskilerinizden kurtulun. Clean Sheet sizin yerinize dijital ortamlarda istemediğiniz tüm içerikleri kaynağından temizler” ifadeleriyle anlatıyor.
Firmanın baykuş haber’e de ulaşarak daha önce Irmak Atuk Güneş’in sakladığı eşi ünlü müteahhit Metin Güneş çıktı! haberin kaldırılmasını istediği belirtildi. 
Firma tarafımızdan 3 kez aranmıştır, ilgili birim ise iki gündür cevap vermemiştir.
Irmak atuk

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Geçirdikleri trafik kazasında sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül’den ilk paylaşım, sen benim meleğimsin!

HIZLI YORUM YAP