Sedat Peker'in 30 günlük Youtube video görüntüleri toplamı 105 milyon! | Baykuş Haber
Connect with us

TEKNOLOJİ

Sedat Peker’in 30 günlük Youtube video görüntüleri toplamı 105 milyon!

Sedat Peker'in 30 günlük Youtube video görüntüleri toplamı 105 milyon!

Sedat Peker’in 30 günlük Youtube video görüntüleri toplamı 105 milyon! Çekmiş olduğu videolar ile çığır açan Sedat Peker’in youtube kanalının büyümesi ve izlenme sayısı ömür boyu görüntülerin toplamından daha fazla son 30 günde 105 milyon görüntüleme aldı..

Youtube Görüntülemeleri botmu?

Konuyla ilgili araştırmamız sonucunda farklı araçlar ile yapılan testler içeriğinde Peker’in sadece Youtube değil aynı zamanda dünya genelinde ‘de izlendiğini ve Google üzerinde ‘de arama yapıldığını tespit ettik.

Güç Geçtikçe daha fazla artıyor!

Sedat Peker’in 9 videosu sonuçlara henüz etki etmedi fakat farklı kanallar içeriğin ‘de yapılan araştırmalarda ele alındığın ‘da inanılmaz bir potansiyel olduğu ortaya çıkıyor.

Peker Türkiye başta olmak üzere, Almanya ve Amerikan’da kısa sayaçlı izlemleri görüyor. Youtube Haritasına bakıldığın ‘da ölçekli olarak dünya genelin ‘de Türklerin yaşadığı her şehirden izlendiği tespit edildi.

Sedat Peker Youtube Kanalına Reklam Verseydi Ne Kadar Kazanırdı?

Sedat Peker’in videoları reklamsız olmasının sebebi ise açıklandı, sizlerin üzerinden para kazanmayacağım demişti! Eğer Peker videolarına reklam alsaydı! örnek olarak 1,5 milyon izlenme için 10 bin dolar kazabilirdi!

Sedat Peker'in 30 günlük Youtube video görüntüleri toplamı 105 milyon!