Connect with us

TEKNOLOJİ

Lady era nedir ne işe yarar! Dolandırıcılık da son nokta!

Lady era nedir ne işe yarar! Dolandırıcılık da son nokta!

Lady era nedir ne işe yarar! onlarca kişinin internet ortamından sipariş ettiği bu ürünün yıllardır dolandırıcıların üretimi olduğunu biliyormusunuz?

Dolandırıcılar bu cinsel ilacın sahtesini ve resmi sitelerini yaparak sizleri zehirliyor, yapılan araştırmaya göre 2010 yılı itibari ile dolandırıcılar Lady era isimli bir ilacı piyasaya sürdü, bunun üzerinden servet kazandılar, Bunun için bakanlık binlerce siteyi erişime kapattı, kapatmaya ‘da devam ettiği belirtildi. Beylikdüzü, Esenyurt , Fatihgibi yerlerde ofisler açarak halkı zehirlediler.

Satıcıların çoğunun parayı aldıktan sonra kişiye yaşını sormadığı sonrasında alınan telefonlar ile farklı ürünleri gönderdiği ortaya çıktı, hayali şirketler açarak sahte belge ile site açtılar!

Bir çok sahte belge ile internet sitesi açarak halkı kandıran kişiler servet kazanmaya devam ediyor!

Kullanıcılar bu ilaç cinsel dürtü ilacı diyor!

Merdiven altı firmalarda üretilen bu ilaç zehir saçıyor! Bakanlığın onayı ise asla yok! İlacı kullanan kişilerin çok olduğu dolandırıcı zehir tacirlerinin ise kişileri dolandırmak için sosyal medya reklamları ile kandırdıkları görünüyor!

teknolojinin kullanımı arttıkça kişileri dolandırmaya çalışan çalışanlar pandemi sürecini ‘de hesaba katarak reklamlar ile dolandırıcılık yapmaya devam ediyor! Bakanlık kapatsa ‘da yeni site açıp yayın yapmaya devam ediyorlar!

telefonla arayıp bilgi veriyorlar, sonra ise mağdur kişiye farklı ürünler alması için şantaj yapıyorlar!

 

 

TEKNOLOJİ

Signal’in kurucusundan WhatsApp itirafı neden istifa ettiğini açıkladı!

Signal'in kurucusundan WhatsApp itirafı neden istifa ettiğini açıkladı!

Haberi Okumaya Devam Et

TEKNOLOJİ

Telegram dünyaya Erdoğan’ı örnek verdi: Onur duyduk…

Whatsaap’ın aldığı karar sonrası Dünya’da kişisel hakları ihlal gerekçesi ile büyük tepkiler almaya devam ediyor.

 

 

Dünyada Telegram çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor. Telegram’ın kurucusu Durov, Whatsapp’ın tepki çeken zorunlu güncelleme kararına yönelik bir açıklama yaptı. Tarihi bir an yaşadıklarını belirten Durov, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Telegram hesabı açmasını da dünyaya örnek gösterdi.. İşte detaylar…

 

 

Popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından Telegram’ın kurucusu Pavel Durov, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro’nun da Telegram’a katıldıklarını belirterek, liderlerin Telegram’ı tercih etmesinden ötürü onur duyduklarını bildirdi.

‘EN BÜYÜK DİJİTAL GÖÇE ŞAHİT OLUYORUZ’

Durov, “İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık oluyor olabiliriz” ifadesini kullandı.

Pavel Durov, Telegram üzerinden yaptığı paylaşımda, uygulamaya yönelik yeni kullanıcı akışının hızlı bir şekilde devam ettiğini aktardı.

Telegram, Whatsapp, açıklamaTelegram, Whatsapp, açıklama

Telegram’a yönelik küresel çapta bir ilgi olduğunu belirten Durov, “İnsanlık tarihinin en büyük dijital göçüne tanık oluyor olabiliriz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Brezilya Devlet Başkanı Jair Bolsonaro da Telegram kanallarını açtılar” ifadelerini kullandı.

‘TEK DOĞRUDAN YOL’

Telegram kanallarının, liderlerin kitleleriyle güvenilir bir şekilde bağlantı kurmasının “tek doğrudan yolu” olduğunu savunan Durov, “Liderlerin Telegram’ı tercih etmesinden ötürü onur duyduk. Telegram kanalları, 2010’ların teknoloji platformlarıyla eş anlamlı hale gelen manipülatif algoritmaları kaldırarak kamusal iletişime şeffaflık ve bütünlük kazandırır” değerlendirmesinde bulundu.

Telegram kullanıcı sayısının bu yılın ilk haftasında 500 milyon kişiyi geçtiği açıklanmıştı.

BAŞKAN ERDOĞAN’IN TLEEGRAM’DAN İLK MESAJI

WhatsApp milyonlarca kullanıcısına dayattığı gizlilik sözleşmesi nedeniyle günden güne erirken, Cumhurbaşkanı Erdoğan da geçtiğimiz günlerde WhatsApp yerine Telegram kullanmaya başladığını duyurmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son günlerin popüler mesajlaşma uygulaması Telegram üzerinden paylaştığı ilk mesaj ise su tasarrufu konusunda oldu.

BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TELEGRAM’DAN AŞI MESAJI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Şehir Hastanesi’nde Covid-19 aşısı oldu. Erdoğan, aşı olduktan sonra ilk mesajını Telegram hesabından “Ben de aşı oldum” yazarak verdi

Haberi Okumaya Devam Et

TEKNOLOJİ

YouTube’tan Donald Trump’a yasak içerik Yükleyemeyecek!

YouTube'tan Donald Trump'a yasak içerik Yükleyemeyecek!

YouTube’tan Donald Trump’a yasak içerik Yükleyemeyecek! Halkı sokağa çıkarıp karışıklığa sebep olan Abd eski başkanı Trump için sonuçlar ortaya çıkmaya başladı, bir tekmede YOUTUBE attı. Halkını sokağa çıkarıp koltuğu için direniş göstermeleri istemişti!

Google’ın video paylaşım platformu YouTube ABD Başkanı Trump’a yasak getirdi. Şirket, Trump’ın kanalındaki bir videonun şirketin şiddeti kışkırtmaya karşı politikasını ihlal etmesi nedeniyle videoyu kaldırdığını ve kanala içerik yüklenmesinin 7 gün boyunca engellediğini açıkladı.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler