Abdullah Çiftçi : Düşen Göktaşının anlamı ne ? Uzayda Hareketlilik

Abdullah Çiftçi : Düşen Göktaşının anlamı ne ? Uzayda Hareketlilik

0
PAYLAŞ

Abdullah Çiftçi : Düşen Göktaşının anlamı ne ? Uzayda Hareketlilik

Stratejist ve Siyaset bilimci Abdullah Çiftçi, dün Türkiye semalarında görünen meteor yağmurunun, ABD’nin göktaşlarını silah olarak kullanma girişimleri olmabileceğini anlattı.

Türkiye’de Elazığ, Trabzon, Artvin çevrelerinde görülen göktaşı gündemin tepesine oturdu. Türkiye’de herkes  gök cismine odaklanırken Ünlü Stratejist ve Siyasal Bilimci Abdullah Çiftçi, sosyal medya hesabından dikkat çekici açıklamalara yer verdi.

Göktaşı olayından önce “Haber: Dinozorlarının neslinin tükenmesine neden olan asteroidin, Dünya’ya “mümkün olan en ölümcül” açıyla isabet ettiği açıklandı. Anlamı: Asteroidleri silah olarak kullanmak ve istenilen bölgeye çarptırabilmek için çalışmalar yapılıyor.” paylaşımında bulunan Abdullah Çiftçi, meteorun düşmesinden sonra açıklmada bulundu.

Çiftçi : “Saat 20:16: Anlamı: Asteroidleri silah olarak kullanmak ve istenilen bölgeye çarptırabilmek için çalışmalar yapılıyor. Saat 20:30’da Artvin, Trabzon, Malatya, Sivaa, Ardahan vs’den görülen Gökten düşen cisimler…

Soru: Hocam Göktaşı yağdırma ile ilgili mesajın biraz çok şüphecilik değil mi? Cevap: NASA’nın projelerini takip ediyorum. Zaten saklamıyorlar. Ama olan biten hiçbirşeyi araştırmayıp “treni seyrederek” sağa/sola laf çakıp psikolojik tatmin olanlara şüphecilik gelmesi normaldir.

Arkadaşlar Gökten düşen, Göktaşı mı, bir uydu mu yoksa füze parçaları mı, henüz bilmiyoruz ama NASA DART isimli projesinde, füze ile Göktaşının yönünü değiştirmek için çalışıyor. Bunun anlamı Göktaşını istediği koordinatlara yağdırıabilme çalışmasıdır.”

d1-041.jpgd2-042.jpgd3-015.jpgd4-009.jpg

 

BİR CEVAP BIRAK