TFF Yönetimine Sert Tepkiler Sürüyor

TFF Yönetimine Sert Tepkiler Sürüyor

0
PAYLAŞ
tff-yonetimine-sert-tepkiler-suruyor

Mehmet Demirkol TFF yönetimini eleştirdi. TFF yönetimi sağlık bakanlığının dediklerine test olarak bakıyor liglerin başlamasını istiyor. TFF ben TFF başkanı olsam asla bu kararı almazdım.

Ekonomiyi kurtarmaya çalışıyor nihat özdemir. 1,2,3 MİLYON ALAN ADAMLAR bir sene para almazsa ne olur?

TFF yönetimi bu kadar ve kaynak varken elinde liglerin başlamasını istiyor. Ben liglerin başlamasını gerektiğini düşünmüyorum. Öyle ki bu kararı TFF değil oynayanlar ve teknk heyetler belirlemeli. Kararı onlar vermeli kesinlikle. Deneyeceğiz diyor neyi neyecek?

Avrupa’da dahi bir çok kişi bunun riskli olduğunu söylüyor. Bir bilim kurulu var. Bu karar TFF yönetimi yani nihat özdemirin tek başına alacağı karar değil!

Konyaspor çok güzel bir açıklama yaptı dikkat etmenizi istiyorum. Senede 1 milyon 2,3 milyon alan kişiler bir sene para alamazsa ne olur ki? Ne olabilir?

Bu konuda twitter üzerinden TFF yönetimine sert eleştiriler gelmeye devam ediyor. Bir çok yorumcu TFF yönetimini insan sağlığı herşeyden önemlidir mesajı verirken.< Hastalığın bir kişi ile başladığını ve dersini herkes aldığını belirtirken. Sanırım tff yönetimi bu işi oyun sanıyor diyenler de olduğu görülüyor.

Konu ile ilgili ilerleyen süreçler açıklama yapılması bekleniyor. TFF yönetimi uzun zamandır tepkilerin odağında!

 

BİR CEVAP BIRAK