Rachid Ghezzal'dan flaş Beşiktaş açıklaması burada mutluyum! | Baykuş Haber
Connect with us

SPOR

Rachid Ghezzal’dan flaş Beşiktaş açıklaması burada mutluyum!

Rachid Ghezzal'dan flaş Beşiktaş açıklaması burada mutluyum!

Rachid Ghezzal’dan flaş Beşiktaş açıklaması burada mutluyum! Beşiktaş’ın yıldızının açıklaması sonrası ise taraftar oldukça heyecanlandı. Beşiktaş’ın yıldız oyuncusu Rachid Ghezzal yayıncı kuruluşa çok önemli açıklamalarda bulundu.
İşte Cezayirli yıldızın açıklamaları:

“Beşiktaş hakkında bana fikir verecek çok insan yoktu. Beşiktaş hakkında bilgim vardı, her zaman şampiyonluğa oynadığını ve Avrupa’da olduğunu biliyordum. Türkiye hakkında konuştuğum tek kişi Slimani’ydi. Onun buradaki tecrübesi iyi geçmemişti.”

“Ben de kendimi tekrar ispatlamak için fırsat arıyordum. Sürekli oynayabilmek önemliydi. Bunu da şampiyonluğa oynayan bir takım içinde yapabilmek önemliydi. Hepsi bir araya geldi.”

“Sergen Yalçın bir efsane. Onun sol ayağıyla yaptıklarını herkes anlatıyor.”

“Bizim 8 maçımız var ve hepsi zor maçlar. Henüz hiçbir şey kazanmış değiliz, her şey bizim elimizde. Her şey bize bağlı. Bütün maçlara %200’le çıkıp her maçı kazanmaya çalışacağız.”

‘Beşiktaş’ta kalma konusunda pozitifim’

Muhabir: “Benim anladığım kadarıyla Rachid Ghezzal, Beşiktaş’a önümüzdeki sezon için de hayırlı olsun.”

Ghezzal: “İnşallah.”

Beşiktaş’ta mutlu olduğum sahada da anlaşılıyor. Buraya seviyemi yükseltmeye gelmiştim. Beşiktaş’ta devam etme konusunda olumlu bir noktadayım. Ailem ve ben mutluyuz. Herkesle iyi ilişkiler geçirdim ve devam etme fikri iyi bir fikir.

Koşullar oluşur ve kulüpler anlaşırsa Beşiktaş’ta kalma konusunda pozitifim.