Fenerbahçe'nin yeni transfer Serdar Dursun'dan ilk açıklama Şampiyon yapacağım! | Baykuş Haber
Connect with us

SPOR

Fenerbahçe’nin yeni transfer Serdar Dursun’dan ilk açıklama Şampiyon yapacağım!

Fenerbahçe'nin yeni transfer Serdar Dursun'dan ilk açıklama Şampiyon yapacağım!

Fenerbahçe’nin yeni transfer Serdar Dursun’dan ilk açıklama Şampiyon yapacağım! geçtiğimiz sezon Almanya alt liginde 27 gol atan forvet oyuncusu iddialı açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe taraftarı ise yeni transfer olan Serdar Dursun için yeni Vedat açıklaması yaptı.

Serdar Dursun Fenerbahçe’de başarılı olur mu?

Bir çok yorumcuya göre geçtiğimiz sezon iyi bir çıkış yakalayan bedelsiz oyuncu için otoriteler olumlu yanıt verirken Fenerbahçe iyi bir transfer yaptığını iddia etti.

Almanya’da olan futbol yorumcuları ise Türkiye ligine ayak uydurması zor olabilir ikinci ligde başarılı olsa da onun gelişmesi için bu önemliydi.

Türkiye’de olan yorumcular ise Serdar Dursun için Fenerbahçe ‘de direk oynayacak bir profil olmadığını belirtti.

İşte Serdar Dursun’un açıklamaları:

Çok mutlu ve heyecanlıyım. Büyük Fenerbahçe taraftarının önünde oynamak için sabırsızlanıyorum. Gol kralı olarak geldim, inşallah gollerimle Fenerbahçe’yi şampiyon yapacağım.

F.BAHÇE’Yİ ŞAMPİYON YAPACAĞIM

Farklı takımlardan da teklifler geldi ama Fenerbahçe’nin adı heyecanlandırdı. Bir erkek çocuğum olacak, onun bereketiyle Fenerbahçe’yi şampiyonluğa taşıyacağım. Bu statta kale arkasında çok maç izledim. Gollerimi atmayı, taraftarla buluşmayı hayal ediyorum.

BİTİRİCİLİĞİM İYİDİR

Uzun boyuma rağmen teknik bir oyuncuyum. Ceza sahasında bitiriciliğim iyidir. Sahada ne kadar iyi bir Fenerbahçeli olduğumu göstereceğim.