Domenec Torrent kimdir? Hangi sistemi oynatır? » Baykuş Haber
Connect with us

SPOR

Domenec Torrent kimdir? Hangi sistemi oynatır?

Domenec Torrent kimdir, hangi sistemi oynatır?

Domenec Torrent kimdir? hangi sistemi oynatır? Galatasaray ‘nın dünyaca ünlü teknik adamı Türkiye gelir gelmez adından söz ettirmeye başladı, farklı bir karakter olan Domenec Torrent kimdir kaç yaşındadır, hangi sistemi oynatır merak konusu oldu.

Domenec Torrent kimdir? Domenec Torrent hangi takımlarda çalıştı, kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar haberimizde..

Domenec Torrent: 1962 doğumlu

İspanyol kulüplerinde oynadı 27 yaşında teknik hayatına başladı, Barcelona’nın 2008-2012 yılları arasındaki 13 kupalı o muhteşem döneminde de Guardiola’nın yardımcılığını yaptı.

Bayern Münih ve Manchester City zamanlarında da teknik kadronun ayrılmaz parçalarından biri oldu.  59 yaşındaki İspanyol çalıştırıcı, Kasım 2020’den bu yana herhangi bir takımda görev yapmıyor.

Domenec Torrent: 44 galibiyet alırken 29 kez de sahadan mağlubiyetle ayrıldı

Domenec Torrent hangi sistemi oynatıyor?

4-2-3-1’İ TERCİH EDİYOR,1,76 puan ortalaması yakaladı. UEFA Pro Lisans sahibi olan Torrent’in tercih ettiği oyun sistemi 4-2-3-1

Domenec Torrent GALATASARAY’DA BAŞARILI OLUR MU?

Domenec Torrent, Galibiyeti düşünen hırslı bir teknik adam, bir çok oyuncunun onun teknik bilgisinden yararlanacağı kesin, genç ve hızlı oyunculara daha fazla şans verecektir, Babel onun için bir şans! Babel’in performansı artacaktır. Galatasaray2da bir babel çıkışı görünebilir.