Beşiktaş, Kaan Ayhan transferinde kararlı olduklarını ifade etti! » Baykuş Haber
Connect with us

SPOR

Beşiktaş, Kaan Ayhan transferinde kararlı olduklarını ifade etti!

Beşiktaş, Kaan Ayhan transferinde kararlı olduklarını ifade etti

Beşiktaş, Kaan Ayhan transferinde kararlı olduklarını ifade etti! Milli yıldızı kadrosunda görmek isteyen Beşiktaş yönetimi ve özellikle sergen Yalçın’ın transferi çok istediği belirtildi.

Transferinin gerçeklemesi için kararlı oldukları belirten Beşiktaş’ın transferi her an bitirebilecekleri açıklanmaya devam ediyor. En geç sezon sonuna veya ara transfer döneminde kadroya katılması beklenen Kaan Ayhan ise transfere yeşil ışık yaktı..
Beşiktaş ara transfer döneminde milli futbolcu Kaan Ayhan’ı renklerine bağlamak için harekete geçti. Siyah-beyazlılarda Emre Kocadağ, 26 yaşındaki futbolcunun transferiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hürriyet’in haberine göre, Futbol Şube Sorumlusu Emre Kocadağ, teknik direktör Sergen Yalçın’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Kaan Ayhan konusunda kararlıyız. Sassuolo Kulübü ile görüşmelerimiz sürüyor. Teklifimizi sunduk. Devre arasında mutlaka bitirmeye çalışacağız” dedi.
Beşiktaş sezon başında da Kaan Ayhan ile ilgilenmiş ancak Sassuolo, satın alma opsiyonu ile kiralama formülünü reddetmişti. Siyah beyazlıların bu kez milli oyuncuyu bonservisiyle almaya çalışacağı öğrenildi.

Kısa bir süre önce Bonservisi Sassuolo’da olan Kaan Ayhan için de açıklama yapan Ahmet Nur Çebi ise “Kaan Ayhan’ın kapısını çalacağız bıkmadan usanmadan. Bunu dedik diye başkaları da çalmak ister. Oyuncu istiyor, biz istiyoruz. Kumaşı iyi de bir futbolcu, inşallah olur.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Fotomaç