Ali Koç Ne Yapsın

Ali Koç Ne Yapsın

0
PAYLAŞ
ali koç ne yapsın istifa mı etsin

Fenerbahçe Galatasaray derbisin de yıllar sonra bir ilk yaşandı. Bugün bir yazı kaleme almıştım, Galatasaray daha şanslı olduğunu üzerine basa,başa söyledim. Ortasaha oldukça önemli, atanla tutan önemli.

Fenerbahçe takımı çok birikmiş

Çok birikmiş ve istek insanı hataya zorlar, ne yazık ki hata yapan takım Fenerbahçe oldu. Ozan tufan, tolgay Galatasaray ortasahası için yetersiz oldu.

Galatasaray belhanda dan biran önce kurtulmalı!

Belhanda oyundan çıkarken agresif harekatı az kalsın galibiyeti zora sokuyordu. Belhanda kötümü oynadı asla oldukça bitirici paslar attı. Bu maçta oyunu üzerine alıp yön vermesi muhteşemdi. Ama gelecek sezon belhanda Galatasaray dan mutlaka kurtulmalı.

Ali Koç Fenerbahçe başkanı olarak kalmalı

Ali Koç kendisine saygı duyduğum bir isim. Taraftar ne istediyse yaptı ve yapmaya devam ediyor. Bugün başkan Ali Koç’un istifasını isteyenler ellerini vicdanına koymalıdır. Ali Koç için geldiği an Ersun Yanal teknik direktör olmasını isteyenler Fenerbahçeli taraftar ve grupları değil mi?

Ali Koç herşeyimsin mavi gözlüm diyenler siz değilmisiniz? Sizlersiniz başkana sahip çıkmalı Fenerbahçe taraftarı yanal gider mi gider lakin Fenerbahçe yeni teknik direktörü kim olursa olsun Fenerbahçe’ye daha iyi bir oyun oynatamaz!

Ali Koç Fenerbahçe’nin şansı, ondan daha iyi bir başkan şuan için zor. Taraftarafa seslenmek gerek, zor süreçleri Ali Koç dışında kimse atlatamaz.

BİR CEVAP BIRAK