Ülkücüler 'den Kemal Kılıçdaroğlu'na tam destek " Bozkurt Kemal " | SİYASET
DOLAR

32,6003$% 0.38

EURO

34,7743% 0.02

STERLİN

40,5864£% -0.05

GRAM ALTIN

2.497,66%0,55

ÇEYREK ALTIN

4.258,00%0,32

a
  • Baykuş Haber
  • SİYASET
  • Ülkücüler ‘den Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek ” Bozkurt Kemal “

Ülkücüler ‘den Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek ” Bozkurt Kemal “

Ülkücüler ‘den Kemal Kılıçdaroğlu’na tam destek ” Bozkurt Kemal ” Ak parti genel başkanı ve MHP lideri Bahçeliye soğuk duş, MHP kurucusu Alparslan Türkeş sevenleri, Kemal Kılıçdaroğluna tam destek vermesi gündem oldu!

DEVLET BAHÇELİ ÇILGINA DÖNDÜ!

MHP lideri Bahçelinin bu görüntüler sonrası ise nasıl tepki vereceği merak konusu oldu, uzun zamandır MHP içerisinde olan ülkücüler için Ak kurt denildiği ve MHP çizgisinden çıkarak siyasal İslamcı oldukları sosyal medyada iddia ediliyordu!

Erdoğan ŞOK!

Erdoğan’ın görüntüler sonrasında nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu oldu!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Alparslan Türkeş döneminde MHP’de genel sekreter yardımcılığı ve İstanbul İl Başkanlığı gibi önemli görevleri üstlenen Selim Kaptanoğlu’nun da katıldığı Önce Türkiye Buluşması’na katıldı. Alana girişte “Bozkurt Kemal” sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu’na destek veren Kaptanoğlu, “Ülkücüler olarak sonuna kadar yanınızdayız, biz bu işi bitireceğiz” diye konuştu.

Mhp‘nin Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş döneminde partide Genel Sekreter Yardımcılığı görevini üstlenen, 89-91 yılları arasında MHP İstanbul İl Başkanlığı yapan, 2015’te MHP genel başkan adaylığını açıklayan Selim Kaptanoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı Önce Türkiye Buluşması’nda konuştu.

Kaptanoğlu, “Sayın genel başkanın çizdiği politikayı hepimiz anlamamız lazım. Ben inanıyorum gidecekler, hiç yolu yok” dedi. Kaptanoğlu, “Ülkücüler olarak sonuna kadar yanınızdayız, biz bu işi bitireceğiz” diye ekledi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun son 4-5 yıldır izlediği politikayı “Türk milletini birleştirici, bütünleştirici, bir araya getirici” olarak yorumlayan Kaptanoğlu, şöyle devam etti; “Solun birtakım hastalıkları var ben bunu biliyorum geçmişten, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı yaptım Alparslan Türkeş zamanında üç yıl İstanbul il başkanlığı yaptım, eski bir politikacıyım. Genel Başkanımız bu değişiklikleri yaparken bazı cılız sesler ortaya çıkıyor ‘efendim ne gerek var, yanlış yapıyorlar…Yahu siz Türk milletini tanımıyor musunuz? Türk milletinin hassas noktalarını bilmiyor musunuz?”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Önce Türkiye Buluşması’na katılırken alana girişte “Bozkurt Kemal” sloganlarıyla karşılanması dikkat çekti.

Kaynak: Cumhuriyet

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Tunç Soyer’in Osmanlı ile ilgili sözlerine sert çıkış: Ecdada sövdüren köksüzlere kulak asmayın

HIZLI YORUM YAP