Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan : Hesap sormaya devam edeceğiz

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan : Hesap sormaya devam edeceğiz

0
PAYLAŞ

Son dakika Cumhurbaşkanı Erdoğan : Hesap sormaya devam edeceğiz

 

Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreninde konuştu. Türkiye’nin terörle mücadeledeki başarısına dikkat çeken Erdoğan, “Dağdaki çapulculara güvenip devletimizi tehdit edenler boylarının ölçüsünü aldı” dedi. Erdoğan, bundan sonraki süreçte de milletin birliğine kastedenlerden hesap sormaya devam edileceğini vurguladı.

 

Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni

Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreni

Posted by Recep Tayyip Erdoğan on Thursday, 17 September 2020

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Övünç Madalyası Tevcih Töreninde konuştu. Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

Bu topraklar üzerinde hür bir şekilde yaşıyorsak bunun nedeni şehitlerin kahramanlığıdır. Her alanda şehit yakını ve gazilerimizin yükünü hafifletecek adımlar attık.

Bizim inancımızda şehitlik ve gazilik bir nasip meselesidir.

 

“BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALDILAR”

Teröristin meşrulaştırıldığı eski Türkiye tamamen geride kaldı. Teröristleri artık ülke sınırlarında karşılamıyor, bataklığında kurutuyoruz. Dağdaki çapulculara güvenip devletimizi tehdit edenler boylarının ölçüsünü aldı.

Milletin birliğine, beraberliğine kastedenlerden döktükleri her damla kanın hesabını misliyle soruyoruz, sormaya da devam edeceğiz.

DOĞU AKDENİZ GERİLİMİ

Akdeniz’deki en uzun kıyı şeridine sahip ülkemizi birilerinin sahillerine hapsetmesine izin vermeyeceğiz.

Karşı tarafın kışkırtmalarına, çocuksu davranışlarına rağmen hep haklı olmanın, büyük devlet olmanın vakarıyla hareket ettik.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK