Sedat Peker: CHP'ye seslendi! İş Bankası yönetimin ve Fetö olayı! | SİYASET
DOLAR

32,6076$% 0.38

EURO

34,7608% 0.01

STERLİN

40,5086£% -0.25

GRAM ALTIN

2.497,09%0,53

ÇEYREK ALTIN

4.266,00%0,37

a

Sedat Peker: CHP’ye seslendi! İş Bankası yönetimin ve Fetö olayı!

Sedat Peker: CHP’ye seslendi! İş Bankası yönetimin ve Fetö olayı! Çekmiş olduğu videolar ile gündeme gelen Sedat Peker yerli yabancı basın tarafından takip edilmeye devam ediyor, geçtiğimiz günlerde açıklamalarına devam edeceğim diye Sedat Peker bu Sefer’de İş bankası üzerinde CHP ‘ye soru sordu!

CHP bundan önce Sedat Peker’in açıklamaları doğrultusunda araştırma vermişti, bu sefer ise CHP’yi ilgilen konu ile alakalı olarak CHP2in ne tutum sergileyeceği merak konusu oldu.

Bir çok siyasetçi ise CHP’nin önerge vererek iddiaların araştırılmasını isteyeceği ve elini güçlendireceğini iddia ederken, Ak partiye yakın gazeteciler ise CHP2in duymazdan geleceğini iddia etmeye başladı.

Sedat Peker açıklamalarında şu şekilde iddialar ve sorular sordu.

sedat peker iş bankası chp süleyman soylu

1-CHP yetkilileri, siz İş Bankası’nın yasal hissedarı değil misiniz? Paramount Oteli’ndeki çökme ekibinin içinde olan, süslü sülünün koruma müdürü ekrem gülerin o bankada ne işi var hiç soruyor musunuz? Merak etmiyor musunuz?

 

2-CHP yetkilileri, aynı zamanda Silivri Emniyet Müdürü’nün intiharından da sorumlu olan bu şahıs İş Bankası yönetim kurulunun baş danışmanlığını yapıyor.
3- veyis ateşle beraber Sezgin Baran Korkmaz’dan avanta isteyen, geceliği 100 bin lira olan kaldığı Paramount Otelin faturasını yayınlayamayan bu kişinin finans konusunda nasıl bir dehası var ki emeklilikten sonra o göreve atanıyor?

4-CHP yetkilileri, vatandaşlarımız şöyle düşünmez mi, ana muhalefet partisi ortağı olduğu bankadaki bu usulsüzlüğe ses çıkarmazken, bütün ülkedeki sorunlara karşı nasıl bir çözüm önerebilir?

5-CHP yetkilileri, İş Bankası yönetimini kendileri ya da yakınları hakkında fetö soruşturmanız var diyip korkutularak, süslü sülünün koruma müdürünün İş Bankası yönetim kurulu danışmanlığına getirildiğini bütün herkes bilmektedir.

6-CHP yetkilileri, aldıkları kredileri ödeyemedikleri için bankaya kalan ya da ihale yoluyla satışa çıkarılacak otellerin ve büyük mülklerin üstüne kanuni görüntü altında çökmek için bu şahsın özel olarak oraya monte edildiğini görmüyor musunuz?

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Cumhurbaşkanı Erdoğan Dünya Lideri Joe Biden ile görüşmesi sonrası 1915 olayları açıklaması!

HIZLI YORUM YAP