Kemal Kılıçdaroğlu: Gara'da 13 şehidin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan! | Baykus Haber
Connect with us

SİYASET

Kemal Kılıçdaroğlu: Gara’da 13 şehidin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan!

Kemal Kılıçdaroğlu: Gara'da 13 şehidin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan!

Kemal Kılıçdaroğlu: Gara’da 13 şehidin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan! Kemal Kılıçdaroğlu defalarca gündeme getirdikleri ve şehit analarının daha önce meclise gelerek konuyla ilgili ortak basın açıklaması ‘da yaptık dönemin başbakanı, iç işleri ve milli güvenlik bakanları ve Erdoğan devağ vermedi, kurtarmak için ne yapıldı diye sorduk cevap bile verilmedi dedi!

 

Kılıçdaroğlu: ”13 Şehidimizin sorumlusu olan Erdoğan’a 83 milyon vatandaşım adına soruyorum”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gara’da şehit olan 13 asker ve polise ilişkin olarak AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sert tepki gösterdi. Kılıçdaroğlu, ”13 şehidimizin sorumlusu olan Erdoğan’a 83 milyon vatandaşım adına soruyorum” diyerek 5 maddelik soru yöneltti.

SİYASET

Faik Öztrak: Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti

Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti

CHP Parti sözcüsü Faik Öztrak: “Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti. Kanımızı donduran bu görüntüleri unutmadık. Asla da unutmayacağız.”

Erdoğan’ı sert dille eleştiren CHP’li vekil, Rusya ve ABD üzerinden Erdoğan’ı eleştirdi, Rusya’nın Suriye’de Türk askerimizin ölümüne sebep olması ve vurması sonucu katledilen askerlerle ilgili konuşan CHP’li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan’a demediğini bırakmadı.

Erdoğan henüz bu açıklamalara cevap vermedi.

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

Uşak’taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu!

Uşak'taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu!

Uşak’taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu! Çıplak arama tartışmaları devam ederken, gündeme bomba gibi düşen bir belge ortaya çıktı, Ak partili Özlem Zengin şok oldu! Durumla ilgili Özlem Zengin ‘nin açıklama yapması bekleniyor!

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in, “Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez. Bu, kurgusal bir harekettir ve biliyoruz ki size bir ‘Aferin’ geldi. Hapisteki bu çıplaklıkla alakalı mevzuyu başlatan FETÖ’cü kadınlara bekledikleri yerden bir takdirname geldi” dediği Uşakta’ki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı.

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

Murat Ongun Kanal İstanbul Açıklaması: Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur

Murat Ongun Kanal İstanbul Açıklaması: Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur

BB Sözcüsü Murat Ongun, Kanal İstanbul’un yapılması halinde meydana gelebilecek zararların anlatıldığı oyun şeklinde hazırlanan bir animasyonu sosyal medya hesabından paylaşarak “Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur” dedi.

Kanal İstanbul için bölgede yaşayan insanlar durumdan tedirgin bir çok insan toprakları bizden ucuz aldılar sonra baktık ki kanal yapılacakmış. dedikleri görüldü. özellikle katar şeyhinin anası bölgede büyük araziler aldığı ortaya çıkmıştı.

Uzmanlar ise susuzluk gibi ve nüfus patlaması olacağını dile getirdi.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler