İYİ Partili Dervişoğlu’ndan Resul Tosun’a Sana Yazıklar Olsun!

İYİ Partili Dervişoğlu’ndan Resul Tosun’a Sana Yazıklar Olsun!

0
PAYLAŞ
İYİ Partili Dervişoğlu'ndan Resul Tosun'a Sana Yazıklar Olsun!

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında AKP’li eski Milletvekili Resul Tosun’a tepki gösteren İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, “Senin söylediğin muteber bir tane cümle yok ki cevap vereyim” dedi.

Habertürk’te Didem Arslan Yılmaz’ın sunduğu Türkiye’nin Nabzı programında AKP’nin çoklu baro teklifi tartışıldı.

İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, AKP eski Milletvekili Resul Tosun  ve gazeteci Metin Özkan’ın konuk olduğu programda gergin anlar yaşandı.

“SENİN SÖYLEDİĞİN BİR TANE MUTEBER CÜMLE YOK Kİ”

AKP’li Resul Tosun’a tepki gösteren Dervişoğlu “Size yazıklar olsun” ifadelerini kullandı. Resul Tosun’un, “İade ediyorum” şeklinde yanıt vermesinin ardından Dervişoğlu, “Neyi iade edersen et. Biraz terbiyeli ol. İnsanın sinirini bozma. Neyin cevabını verdin? Senin söylediğin muteber bir tane cümle yok ki cevap vereyim” dedi.

Tosun ise Müsavat Dervişoğlu’na “Saçmalıyorsun” şeklinde yanıt verdi.

Dervişoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“Siz bu işin hiçbir tarafında yoksunuz. Bu tartışmalarla kamuoyunun beynini bulandırmanın hiçbir anlamı yok. Ben anlatmaya çalışacağım ama siz doğruları dinlemekten rahatsız oluyorsunuz. Biraz saygılı olun”
Didem Arslan Yılmaz’dan da bir istekte bulunan Dervişoğlu, “Sizden bir istihramım var. Beni programınıza konuk ederken konuklarınızı dikkatli seçmenizi istihram ediyorum. Ben böyle kamuoyunu rahatsız eden insanlarla tartışmak istemiyorum” dedi.

Kaynak: Yeniçağ

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK