Fatih Tezcan’dan gazetecilere şantaj tehdit ! Cengiz Er’den Mükemmel Cevap

Fatih Tezcan’dan gazetecilere şantaj tehdit ! Cengiz Er’den Mükemmel Cevap

0
PAYLAŞ

Fatih Tezcan’dan gazetecilere  şantaj tehdit ! Cengiz Er’den Mükemmel Cevap

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca ‘Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik ile Halk Arasında Korku ve Panik Yaratmak Amacıyla Tehdit’ suçlarından soruşturma başlatıldı. Fatih Tezcan, kendisini eleştiren gazetecileri tehdit etti. Tezcan’ın provokasyon dolu açıklamalarına Cengiz Er böyle cevap verdi.

 

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı,Fatih Tecan’a “Biz bir daha sokağa çıkarsak eğer kimleri toplayacağız, listelerden haberiniz var mı sizin, ailenizi nasıl koruyacaksınız? Karınızı, çocuklarınızı nasıl koruyacaksınız bizden? Erdoğan’ın bir damla kanına milyonlarca kan dökülür bu ülkede” sözleri gerekçe gösterilerek ‘Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik ile Halk Arasında Korku ve Panik Yaratmak Amacıyla Tehdit’ suçlarından soruşturma başladı.

CENGİZ ER’DEN BÜYÜK TEPKİ!

Fatih Tezcan’ın provokasyon kokan açıklamaları üzerine Cengiz Er, sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

Er, ”Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın deli olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir yerlerden besleniyor.
Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adını ağzına alıyor.Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor.” 
dedi.

TEHDİTLER SAVURDU !

Daha önce birçok kez provokasyon içerili mesajlarıyla gündem olan  Fatih Tezcan, Twitter hesabından kendisini ”Milletin karısına-kızına göz koyan bu manyağın deli olmadığına karar verdim.Bu meczubun kibri bir yerlerden besleniyor.Utanmadan da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adını ağzına alıyor.
Ve yazıklar olsun ki mahallede çıt çıkmıyor’
‘ diye eleştiren Cengiz Er’e tehdit ve şantaj dolu mesajla yanıt verdi.

FATİH TEZCAN’DAN İĞRENÇ ŞANTAJ

Tezcan Twitter hesabın da, ”Milletin karısına-kızına göz koymak mı? Cengiz Er! Sen herkesi kendin gibi sapık mı sandın? Sen az bekle…! Ben senin gerçek yüzünü ne zaman ortaya dökeceğimi çok iyi biliyorum. A Haber’den seni Kimin kovdurduğunu. Sebebini.Seni tüm Türkiye öğrenecek.Sen sabret biraz.”diye tehdit etti.

CENGİZ ER’ HODRİ MEDMEYDAN DEDİ !

Cengiz Er, Fatih Tezcan’ın tehdit dolu mesajına, ”Niye az bekliyoruz ki?
Herkese anında cevap veriyorsun beni niye öteliyorsun. Yaşlanıyor musun yoksa?”
diyerek cevabı yapıştırdı.

MESAJI PAYLAŞAN SEVİLAY YILMAN’I DA TEHDİTLER SAVURDU

Fatih Tezcan, Cengiz Er’in mesajını kendi profilinde paylaşan Sevilay Yılman’ı da tehdit etti. Sevilay Yılman, Cengiz Er’in mesajını paylaştığı için Tezcan’ın kendisini de tehdit ettiğini paylaştı.

SAVCILARA ÇAĞRIDA BULUNDU

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, hakkında soruşturma başlatılan Fatih Tezcan’ın kendisinin numarasını arayarak tehdit ettiğini kamuoyuna açıkladı. Yılman, soruşturmayı yürüten savcıya da bir çağrı yaptı

 

 

Diğer yandan, soruşturmaya konu olan bu sözler hakkında sosyal medyada yapılan yorumlar üzerine Tezcan’ın bir takım gazetecileri telefonla ile bizzat  arayarak tehdit ettiği de ortaya çıkmış oldu.

Bu tehditlerden nasibini alan isimlerden birisi olan Habertürk yazarı Sevilay Yılman, konuyu bugün köşesine taşıyarak okurları ile paylaşatı.HaberTürk’te bulunan köşesinden savcıları göreve davet etti.

Sevilay Yılman şu ifadeleri kullandı;

“Twitter’daki hesabımdan kendisiyle ilgili yapılmış bir paylaşımı RT ettiğimden dolayı Fatih Tezcan aradı ve bu paylaşıma destek verdiğim için akla ziyan üslup ve ifadelerle tehditler savurdu!

Bilindiği gibi İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, dün akşam soruşturma başlattı. Halkı kin ve düşmanlığa tahrik ile halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit suçlarından… Özel telefonumdan açık açık şahsımı tehdit ederek korkutmaya çalışan Tezcan ile ilgili bu bilgiyi de soruşturmayı başlatan yetkililerin dikkatine sunuyorum… Birileri bu adama Türkiye Cumhuriyeti’nin bir hukuk devleti olduğunu, Muz Cumhuriyeti olmadığını lütfen öğretsin…” yazdı .

BİR CEVAP BIRAK