Eski CHP’li vekilden CHP’li belediyeye 2 milyonluk rüşvet

Eski CHP’li vekilden CHP’li belediyeye 2 milyonluk rüşvet

0
PAYLAŞ

Eski CHP’li vekilden CHP’li belediyeye 2 milyonluk rüşvet

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 24. Dönem Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, 21 Mayıs’ta Sosyal paylaşım sitesi olan, Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. Paylaşımda Antalya’nın CHP’ye ait Kumluca Belediyesi ile ilgili çarpıcı ve  konuşulacak bir suçlamada bulundu.

Sapan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nu etiketledi ve tweetinde, Kumluca Belediyes’nin 2 milyon lira rüşvet aldığını söyledi.

Ve o twit

CHP’li eski vekil tweetinde; “@kilicdarogluk haftalardır Ak Partili belediyenin 500 bin tl rüşvet aldığını konuşuyor. Ve fakat Kumluca Belediye’sinin aldığı iddia edilen 2 Milyon TL’den hiç söz etmiyor! KK’ya bir rus atasözünü hatırlatayım; “eviniz camdan ise başkasının evini taşlamayın” @mustafakoleoglu” dedi.

Açıklama yapan Yıldıra Sapan

Yıldıray Sapan, “Benim tweetim üzerinden de yaklaşık 1 gün geçti. Ses çıkaran yok… Hem belediye başkanını, hem de Kılıçdaroğlu’nu etiketledim. Fakat çıt yok. Ben başkası hakkındaki iddiaları gündeme getiren kişilerin kendi evlerinin önünü süpürmesi gerektiğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

BİR CEVAP BIRAK