Emre Kınay ça”ᴚ”k etti

Emre Kınay ça”ᴚ”k etti

0
PAYLAŞ

Emre Kınay ça”ᴚ”k etti

1 Mart seçimlerinde İYİ Parti’nin Kadıköy Belediye Başkanı adayı olan oyuncu Emre Kınay, katıldığı televizyon programında, skandal ifadelerle İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gidip, “Ben sosyalistim. Siz bile gönderseniz, milliyeçi olan kimseyi kapıdan almam” dediğini itiraf etmişti. Hatta Kınay, Meral Akşener’in de bu teklifi kabul ettiğini beyan etti.

EMRE KINAY SÖZLERİNİ İNKAR ETTİ

Söyledikleri milliyetçi kesimden ağır tepki alan oyuncu Emre Kınay, televizyonda yaptığı konuşmanın belirli yerlerinin kesildiğini iddia ederek. Sözlerinin apaçık bir şekilde ortada olan Kınay, sözlerine bir açıklama getirmesi beklenirken, videosunu paylaşanları hedef aldı. Kınay, “o sözlerim çarpıtıldı, kesildi” diyerek kendini savunmaya çalışırken ,videosunu paylaşanları trollük ile suçladı. Kınay ayrıca paylaştığı videoda Atatürk’ün sırtın’dan algı oluşturmaya çalışınca paylaştığı açıklama videosuna daha ağır tepki yağdı.

İşte sosyal medyada Kınay’a yapılan yorumlardan bir kısmıı:

”Hem sosyalist hem de Atatürkçü nasıl olunuyor çok merak ediyorum. Bu insanlar hep sıkışınca Atatürk’ü joker olarak kullanıyorlar.”

” Bırak bu işleri, imtiyaz isteyen içinse söylediğin milliyetçi diye niye sınıflandırıyorsun. solcu imtiyaz istese verecek miydin? Bence sıvamasını daha iyi yap.”

”Millet tiyatroyu izledi… Hala trol hala çarpıtma diye 2. Perdeyi vizyona sokmanın amacı yapımcının baskısıdır…”

”Kıvırma! “ Hiçbir milliyetçi” demişsin. Bunun neyini inkar ediyorsun. Öyle ki bununla da yetinmeyip “ben sosyalist biriyim” diyerek “sosyalist olduğum için zaten böyle bir şeyi yapamam” imasında bulundun. Bir halt yedin bari arkasında dur.”

BİR CEVAP BIRAK