Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Diğer Belediyelere Örnek Olmalı!

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Diğer Belediyelere Örnek Olmalı!

0
PAYLAŞ
Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş Diğer Belediyelere Örnek Olmalı!

Büyük bir başarı ve halkın desteğini alarak adeta uyumakta olan muhalefet partisinin yeniden canlanmasını sağladılar.

Kısa sürede bir çok başarıya imza attılar söylemleri ve canlı yayınları birçok kanaldan daha fazla izlenim aldığını hep birlikte gördük..

Başarısız oldukları oldu mu evet oldu ama bunlar düzenlenmeyecek olaylar değil. Örneğin zam bundan sonraki seçimde sıkıntı yapacak bir olaydı. Lakin ben şahsen bir sene içinde gelir ve gidere bakarak bunun düzenleneceğini umuyorum ve öylede olmalı.

Trol hesaplara aldırış edilmeden yürüne bilmeyi gösteriyor Ekrem bey ve arkadaşları samimiyeti, ailesiyle iç içe olması bir bey efendi görünüşü bana geleceğin parlak bir siyasetçisi olacağını gösteriyor.

Mansur bey daha milliyetçi daha derin bakan bir yapıya sahip geldiği belediye öyle olmasını gerektiriyor söylem ve geriye dönük düşünceleri ve olay çözmesi muazzam.

Herkesi dinliyor her iki başkan, herkese söz hakkı veriyor ne güzel bir zaman yaşatıyor bizlere. Umarım bir çok başarıya ülke olarak hep birlikte kirli siyaset ve kavgadan uzak tutarak giderler.

Her iki liderde trollerin hedefinde ama görülen o ki troller Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği üzere ülke yönetemez.

Bravo her iki başkana yaptıkları icraat ile hatalarını örmeyi biliyorlar. Lakin farklı bir olay daha var sürekli olarak Cumhurbaşkanına yük olan ak partili belediyeler eğer bu iki başkanı örnek almazlarsa Akparti iktidarının liderliği kaybedeceği gibi Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan’ında 2023 hayallerini suya düşürecektir.

Aklı selim olan herkesin iyi davranışları örnek almalı tartışmalardan uzak durarak kavga etmeden güzel projelere imza atmalıdır.

Kapanan metro hatlarının yeniden açılması

Süt dağıtımı

Kreş yapımı

Çocuklu annelerin ücretsiz taşınması

Aktarmada ücret kısaltması

Diğer belediyeleri ziyaret etmesi

Avrupa’dan örnek projeleri uygulamaları

Herkesi koçaklamaları ve daha fazlası herkese örnek olmalı..

Yazar: Ersoy.K

BİR CEVAP BIRAK