Devlet Bahçeli’nin “MHP’nin tek başına iktidar” söylemine AK Parti’den cevap !

Devlet Bahçeli’nin “MHP’nin tek başına iktidar” söylemine AK Parti’den cevap !

0
PAYLAŞ

Devlet Bahçeli’nin “Üç Hilal’in tek başına iktidarı artık bir zorunluluktur ” sözlerine AK Parti’den cevap geldi !

Semih Yalçın’ın Twitter’ dan paylaşıma soktuğu yazısında :  Devlet Bahçeli’nin “MHP’nin tek başına iktidarı zorunluktur” söylemlerine  cevap AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’tan geldi.

Numan Kurtulmuş, şöyle konuştu:

“O CÜMLELERDEN BİR MANA ÇIKARILMAMALI”

Kurtulmuş : “Sayın Semih Yalçın’ın tweetleri sonradan ifade edildi zannediyorum. Sayın Bahçeli’nin daha önceki yıllarda söylediği sözlerden alınmış bir takım pasajlar. Onları tweetinden bir şekilde paylaştı. Buradan başka bir mana çıkarılmasının lüzumsuz ve anlamsız olduğunu ifade eden yeni bir tweet Sayın Yalçın atmış oldu. Başından beri bizim söylediğimiz, MHP ve AK Parti, Cumhur İttifakı’yla tek parti olmadı.”  dedi .

“BİZ İKİ AYRI PARTİYİZ”

“AK Parti ve MHP kendi siyasi kimlikleriyle var olan iki partidir ama Cumhur İttifakı ilk andan itibaren sorunsuz ve gerçekten yapıcı. Burada Sayın Bahçeli’nin ve MHP’nin ilk andan itibaren titizlikle verdikleri destekleri son derece anlamlı ve önemli buluyorum. Sorunsuz bir şekilde bugüne kadar devam etmiştir. Tekraren şöyle bir tavrı kimse beklemesin. Buradan iki parti tek partiymiş gibi bir anlamın da yanlış olduğu kanaatindeyim.” ifadelerine yer verdi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK