Cumhurbaşkanını Ya Halktan Uzak Tutuyorlar Ya da Ona Tuzak Kuruyorlar!

Cumhurbaşkanını Ya Halktan Uzak Tutuyorlar Ya da Ona Tuzak Kuruyorlar!

0
PAYLAŞ
Cumhurbaşkanını Ya Halktan Uzak Tutuyorlar Ya da Ona Tuzak Kuruyorlar!

Büyük şehirlerde çalışan kaçak Suriyeli ve Afgan çalışanlar cumhurbaşkanının geleceğinin tehlikeye atıyor.

Bu konuda daha önce bir yazı kaleme almış ve İstanbul’da bölge, bölge analiz ederek bilgilendirme yapmıştım İstanbul’da kaçak çalışanları şikayet ensenizde denetleme yapılmıyor dedim aradan aylar geçti!!

İstanbul’da Suriyelilere çalışma izni alan şebekeler çoğaldı

Konumuza gelecek olursak Syn. Recep Tayyip Erdoğan‘ın işi çok ama çok zor, İstanbul neden kaybedildiği konusundaki düşüncelere ve fikirlere bakacak olursak göçmen krizi.. Syn. İBB başkanı Ekrem İmamoğlu proje dahi açıklamasa kazanacaktı. Halkı bu kadar rahatsız eden konuların birileri üzerini kapatıyor özellikle büyük şehirlerde İstanbul, Bursa, Ankara daha ötesine vardır elbet..

Halkı rahatsız eden konuların üzeri kapatılarak değil, çözülerek ilerlenmeli. Kapatılan ve üzeri örtülen her mesele kaşıdıkça kanıyor daha büyük bir yara oluşturuyor. Taban dâhi göçmenlerden rahatsız, daha önce sürekli oyu düşen Cumhur başkanımız Recep Tayyip Erdoğan konuşmalarında mesajınızı aldık diyor fakat muhtemelen yanlış yönlendirmeler yüzünden kendi halkı ve oy verenini yanlış tanımlıyor.

Asıl tehlike göçmen krizinden etkilenen halk!

Kiraların artış sebebi ile büyük şehirlerde artan kiraların küçük şehirlere yansıması.

Türk çalışmalar yerine kaçak Suriyeli çalıştıran firmalar.

Büyük şehirde kaydı olmayanların illegal yol ile oturum izni alması.

Suriyelilerin Türk halkına yaptıkları psikolojik kültürel baskı.

tabii ki bunun yanında en büyük etken şehit verilmesinin ardından Suriyeliler eli silah tutan kişilerin halkın gözünün içine baka baka yürümesi.. işte bu halk buna karşı olarak önümüzdeki seçimde ya oy kullanmayacak yada farklı bir partiye oy verecek.

Cumhurbaşkanı Syn. Recep Tayyip Erdoğan’ın bu konuda özelikle sahada olan kişilere bilgi vererek izlemesi gerekiyor. Eğer seçime bir sene kala bunu yaparsa etkisi olmayacak gibi duruyor.

Görülen o ki Syn. başkan Erdoğan’ın danışmanları onu halktan ya uzak tutuyor yada tuzak kuruyor.. her ikisi de muhtemel !!!

Yazar: Ersoy.K

BİR CEVAP BIRAK