Cumhurbaşkanı Erdoğan: Edirne'de ki en büyük hesabı imralıdakine verecek! » Baykuş Haber
Connect with us

SİYASET

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Edirne’de ki en büyük hesabı imralıdakine verecek!

Erdoğan: Edirne'de ki en büyük hesabı imralıdakine verecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Edirne’de ki en büyük hesabı imralıdakine verecek! Ak parti genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan bebek katili Abdullah Öcalan ve Selahattin Demirtaş için açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanının sözleri gündem olurken bir çok kişi ise imralı ile Erdoğan veya bazı kişilerin görüşmüş olduğunu bildiriyor!

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan: onların kendi aralarında bir hesaplaşma var, her yer şuanda toz pembe olduğunu düşünülmemesi gerektiğini söyledi.

Cumhurbaşkanın o açıklaması şu şekilde..

Erdoğan’ın konuşmasında, tutuklu eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ı hedef alırken kullandığı ifadeler dikkat çekti.

PKK’nın güdümündeki parti ne yapacağını, ne söyleyeceğini, nasıl davranacağını belirlemek için milletvekillerinin dağdaki eli silahlı sevgililerinden gelecek icazeti bekliyor. Bunların göğsündeki şeref madalyası dağa kaçırdığı yavrular, bunlardaki vicdan bu” diyen Erdoğan, terör örgütü PKK lideri Öcalan’la Demirtaş arasında “hesaplaşma” olduğunu iddia etti. Erdoğan, “Edirne’deki, en büyük hesabı İmralı’dakine verecek. Zannediliyor ki her yer şu anda toz pembe. Değil. Onlarında kendi içlerinde ayrı bir hesaplaşmaları var. Ve bu hesaplaşmayı da yapacaklar” dedi.