Büyükelçi Atanan Ozan Ceyhun Yanlış Yargılandı!

Büyükelçi Atanan Ozan Ceyhun Yanlış Yargılandı!

0
PAYLAŞ
Ozan Ceyhun

Yazıya nereden başlayacağımı bilemiyorum ve bu olayın üzerinin örtülmeye çalışması beni derinden üzüyor. Olay sağ ve sol kavgası değil önemli olan bir insanın öldürülmesi. Bir içicinin bir ülkücünün şehit edilmesi.

Daha önce gündeme getirdiğimiz dava , ülkücü camianın tepkisine neden oldu, olay ile ilgili olarak araştırma yaptım, bir çok dosyaya eriştik hamd olsun bu dosyaları bizlere bir şekilde ileten davası adil olan adaletli davranan ülkücü ve diğer gruplara.

Ozan Ceyhun büyükelçi atandığı an bir an nerede yaşıyoruz diye düşünmedim değil. daha öncede bahsettiğim olay şu bu adam alman vatandaşı! Ermenileri destekleyip ülkesini eleştiren soykırım meselesini destekleyen kişi. Yanlış duymadınız bu adam düpedüz TÜRK düşmanı. Benim şahsen umurumda değil onun elçi olarak atanması bu millete alenen hakarettir.

Bu yanlıştan dönülmeli ve özelikle sayın Devlet Bahçeli beyden bu konuyla ilgili açıklama yapmasını bekleniyor. Bizler millet olarak alıştık arkadan bıçaklanmaya bıktık. Sağ sol kavgaları bitti. Aynı kahvelerde aynı parklarda aynı caddelerde dolaşıyoruz. Kavga etmeden. Namuslu, Dürüst şekilde. Her ne kadar görüşlerimiz farklı olsa da konuşuyoruz. Hatta bazen aynı fikirleri dahi savunuyoruz. Artık cağ atladı insanlar. Kavganın ve ölümün değil yaşamanın ve mutluluğun dünyasını inşa ediyoruz. Etmeye de devam edeceğiz lakin Türk milletine alenen hakaret eden kişilerin yargılanmasını istiyoruz!

İşte kanıt! Ozan Ceyhun yanlış yargılandı!

Dosyasının karıştığını belirtelim bu dosya tekrar açılmalı. Bir masumun ölümüne sebep olan ve elçi olarak atanan kişinin yüce mahkemede yargılanmasını istemek her Türk vatandaşının hakkıdır.

Ozan Ceyhun yanlış yargılandı

Büyükelçi atamasıyla tartışmaların odağındaki isim haline gelen Ozan Ceyhun’un, 1977’de şehit edilen Mustafa Erol’un değil, 1980’de şehit düşen ülkücü Mustafa Eroğlu’nun davasından yargılandığı ortaya çıktı.

Yazan : Ersoy.K

BİR CEVAP BIRAK