Bir kaç şehit verdik sözüne tepkiliyim!

Bir kaç şehit verdik sözüne tepkiliyim!

0
PAYLAŞ
bir kaç şehit verdik

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlarla buluştu konuşması gayet iyi giderken bir anda bir kaç şehit verdik sözüne alkış tutulmaya başlanınca gözlerim doldu, bir kaç şehit! Şehitler ölmez vatan bölünmez sözü kulağımda çınlamaya başladı!

Özgünüm sayın cumhurbaşkanı bu söz iyi bir söz değil, bu söz şehit analarının yüreğini dağlıyor, kanayan yaraya tuz basmakta, oluk gibi akan kanın şiddetini artırmakta!

Aynı gün Twitter’da bir kaç şehir tagını açanları görünce trol orduları maalesef Erdoğan için hakaret edilmesi için çabalıyor gördük..

Bir kaç şehit sözü bizleri üzdü!

Sayın Cumhurbaşkanının konuşmasını kim hazırlıyor gerçekten bilmiyorum, ama bu söz 2023 hedefinde önüne çıkacak yüzüne vurulacaktır. Eğer iktidar olmak istiyorsa bu tarz sözlerin ardından  şehit ailelerinden özür dilemelidir. daha önce dediğim gibi birileri Cumhurbaşkanına ya tuzak kuruyor yada milletiyle önüne set kuruyor.

Sadece bu değil ülkücüleri şehit eden bir şahsın atanmasına tepkili ve olayın normal bir olaymış gibi görülmesi hayli endişe verici bu durum Syn Devlet bahçelinin de önüne konulacak diğer bir olaydır. Ülkücülerin ölümüne sebep olup Ermeni cemiyetlerle Almanya’da iş tutan Türkiye’ye hakaret eden kişinin büyük elçi olması ve aynı zamanda sayın devlet bahçelinin danışmanının kısa süre önce poz vermesi 2023 seçiminde oyları düşüreceği gibi baraj altında kalmasına sebep olacağını düşünüyorum. Ülkücüler devletini savunan ayrım yapmadan bu coğrafya içinde kalan şikayet etmeyen sineye çeken gruptur.

2020 yılı içinde iktidar partisi sınavını iyi veremediği gibi tökezliyor maalesef, Trol orduları ve satılık hesaplar küfürler ederken milletine ayrım yapanların savunulması, halkın kinini büyütüyor. Maalesef bunlara çözüm bulunmazsa içinde çıkılmaz bir olay vuku bulması an meselesi. Bildiğim kadarıyla MHP tabanı bunla ilgili yakın zamanda bir çalışma yapacak. İşler değişe bilir. Ya trol orduları ve onlara sermaye aktaranlar yok olacak yada maalesef 2023’de bir grup sandıkta farklı sandıklara oy verecek.

Yazan : Ersoy.K

BİR CEVAP BIRAK