Ak Parti'nin Giresun ve Keşap belediyesi bütçe ve dozer yok diyerek köy yollarını yapmıyor! » Baykuş Haber
Connect with us

SİYASET

Ak Parti’nin Giresun ve Keşap belediyesi bütçe ve dozer yok diyerek köy yollarını yapmıyor!

Ak Parti’nin Giresun ve Keşap belediyesi bütçe ve dozer yok diyerek köy yollarını yapmıyor!

Giresun’da skandal köylülere istediği yol yapımı bütçe yok diyerek yapılmadı!

Giresun ak parti Belediyesi’nin Keşap ilçesine bağlı halkalı köyünde köylülere belediye bütçesi yok diyerek yol yapılmadığı ortaya çıktı.

Konuyla ilgili köylüler ise kendi yolumuzu para toplayarak yaptırdık ama maalesef istediğimiz gibi olmadı. Fındık bahçelerinden yol gitmesi için yol istedik, belediye önce kaymakama sonrasında il özel idareye yönlendiriyor sonrasında bütçe yok deniyor.

Bahceleriniz köye uzak ve yamaç, fındık için toplasakta getirmesi zahmetli olduğu için yol istedik denildi.

Giresun büyükşehir belediyesi başkanı Aytekin Şenlikoğlu ise Keşap kaymakamını işaret ederek orayla görüşün oraya bağlı diyerek gelen köylüleri ilçeye yönlendirdi!

Köy yollarını yapan özel bir kişiden aldıkları dozerler ile yapıldığını anlatan köylüler, devletin bütçesi yok deniyor, dozer yokmuş, bütçe yokmuş. Koskoca Türkiye Cumhuriyeti’nin bir dozeri yokmu? Diyerek hükümete seslendi, ak Parti’nin son 10 yıldır yönettiği belediye Keşap belediyesi başkanı Ak partili Mehmet Emür ise bütçemiz yok diyerek köylülerin yol yapım istediğine sırt dönmeye devam ediyor! Karabulduk, Halkalı da ise köylüler seçimi işaret ederek, ilk seçimde artık oy vermeyeceklerini dile getirirken, seçim zamanı gelip oy istediler 70 100 oy ile belediye kazandı, şimdi bizleri tanımıyorlar, ama tanıtacağız.. Ak Parti’nin artık milletin yanında olmadığını dile getirildi..

Yollara daha önce rica karşılığı özel il müdürlüğü ise çakıl döktüğü ama yolların bozuk olmasından ve batak, çukur olmasından dolayı gelen araçların birçok yere ulaşamadığı köylüler tarafından bild

O bozuk köy yollarından bazıları ise;

Ak parti yol

Akp yol yaptı

Babakuş