Ak Parti ve MHP Kağıthane'ye yapılacak kreşe engel oldular! | Baykus Haber
Connect with us

SİYASET

Ak Parti ve MHP Kağıthane’ye yapılacak kreşe engel oldular!

Ak Parti ve MHP Kağıthane'ye yapılacak kreşe engel oldular!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 150 mahalleye kreş projesi kapsamında Kağıthane’ye yapılacak kreşe ilişkin imar planı değişiklik teklifi AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.

İBB başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından proje kapsamında yapılmaya devam eden kreşe Ak parti ve MHP karşı çıkmaya devam ediyor.

Cummhurbaşkanı Erdoğan henüz konuyla ilgili açıklama yapmazken İstanbul’da oy kullanan seçmen ise Ak partili meclis üyelerine Yalaka, YalAK, halk düşmanı gibi yorumlarda bulunurken, MHP’de olan bazı meclis üyeleri ise buna karşı olursak halkın yüzüne nasıl bakacağınız dediği iddia edildi.

Ak troller ise yapılacak kreşlerin gereksiz olduğunu iddia etti, bir çok trol hesap vatandaşlara burya çocuk göndermeyin tarikat ve ceammetlere verin, Ak partinin vakıflarına verin dediği görüldü.

SİYASET

Faik Öztrak: Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti

Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti

CHP Parti sözcüsü Faik Öztrak: “Erdoğan’ın şahsım hükümeti Mehmetçiklerimizi bombalayanların ayağına gitti. Kanımızı donduran bu görüntüleri unutmadık. Asla da unutmayacağız.”

Erdoğan’ı sert dille eleştiren CHP’li vekil, Rusya ve ABD üzerinden Erdoğan’ı eleştirdi, Rusya’nın Suriye’de Türk askerimizin ölümüne sebep olması ve vurması sonucu katledilen askerlerle ilgili konuşan CHP’li vekil Cumhurbaşkanı Erdoğan’a demediğini bırakmadı.

Erdoğan henüz bu açıklamalara cevap vermedi.

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

Uşak’taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu!

Uşak'taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu!

Uşak’taki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı Özlem Zengin şok oldu! Çıplak arama tartışmaları devam ederken, gündeme bomba gibi düşen bir belge ortaya çıktı, Ak partili Özlem Zengin şok oldu! Durumla ilgili Özlem Zengin ‘nin açıklama yapması bekleniyor!

AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in, “Onurlu kadın, ahlaklı kadın bir sene beklemez. Bu, kurgusal bir harekettir ve biliyoruz ki size bir ‘Aferin’ geldi. Hapisteki bu çıplaklıkla alakalı mevzuyu başlatan FETÖ’cü kadınlara bekledikleri yerden bir takdirname geldi” dediği Uşakta’ki çıplak aramaya dair suç duyurusu ortaya çıktı.

Haberi Okumaya Devam Et

SİYASET

Murat Ongun Kanal İstanbul Açıklaması: Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur

Murat Ongun Kanal İstanbul Açıklaması: Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur

BB Sözcüsü Murat Ongun, Kanal İstanbul’un yapılması halinde meydana gelebilecek zararların anlatıldığı oyun şeklinde hazırlanan bir animasyonu sosyal medya hesabından paylaşarak “Sadece oyunlarda hataların geri dönüşü olur” dedi.

Kanal İstanbul için bölgede yaşayan insanlar durumdan tedirgin bir çok insan toprakları bizden ucuz aldılar sonra baktık ki kanal yapılacakmış. dedikleri görüldü. özellikle katar şeyhinin anası bölgede büyük araziler aldığı ortaya çıkmıştı.

Uzmanlar ise susuzluk gibi ve nüfus patlaması olacağını dile getirdi.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler