Zeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansına sosyal medyadan tepki yağdı! » Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Zeynep Bastık ve Edis’in sarmaş dolaş dansına sosyal medyadan tepki yağdı!

Zeynep Bastık ve Edis'in sarmaş dolaş dansı

Zeynep Bastık ve Edis’in sarmaş dolaş dansına sosyal medyadan tepki yağdı! Son yıllarının yükselen iki yıldızın sarmaş dolaş ve yakın dansları çok konuşuldu, ikilinin samimi görüntülerine sosyal medyadan tepki yağdı, Zeynep Bastık ise sosyal medyada linç edildiği ve olumsuz yorumlar olduğu görüldü..

Temmuz ayında evlenen Zeynep Bastık’ın meslektaşı Edis ile samimi dansı sosyal medyayı salladı. Birçok kullanıcı, Bastık’a “Sen evlisin” gibi yorumlar yaptı.

Son zamanlarda çıkardığı şarkılarla adından söz ettiren Zeynep Bastık, geçtiğimiz temmuz ayında bir süredir birlikte olduğu reklamcı ve menajer Tolga Akış ile evlendi. Bir partiye katılan Bastık’ın arkadaşı Edis ile dansı sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü.

SAMİMİ ŞEKİLDE DANS ETTİLER

Önceki gün bir partiye katılan Zeynep Bastık ve yakın arkadaşı Edis, Marlan Brando şarkısında adeta kendinden geçti. Kendilerini şarkının ritmine kaptıran ikili, samimi bir şekilde dans etti.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Ünlü isimlerin dans ettiği video kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Kullanıcıların ikiye bölündüğü video için “Sen evlisin bu dans hoş olmamış” ve “Gayet normal bir görüntü” yorumları yapıldı.

Kaynak: Sondakika

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *